Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gibek2

Adobe Dreamwaver CS5.5

Polecane posty

Witam z góry przepraszam jeżeli pisze w złym dziale ale nie miałem pojęcia gdzie rozpocząć ten temat .

 

Wcześniej używałem macromedia dreamwaver 8 i chyba to jest to samo co Adobe Dreamwaver CS5.5 ale jednak sie troche rózni ja przyzwyczaiłem się ze jak wcisne opcje podziału ekranu czyli "split" że jest kod i wyglą to jest ten wygląd na dole natomiast w dreamwaver cs5.5 jest z boku czy da sie to zmienić ?

post-14314-0-81221300-1329407090.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×