Skocz do zawartości
cr3pt

Wirtualizacja...

Polecane posty

@devilMedia.pl - Dokladnie - a tak jak napisalem - 5.7 w wersji a'la hetzner jest instalka nienadzorowana i nie jest sadzane jako lvm - wiec mimo to ze sie zainstaluje na nim HyperVM, to z xen sie nie skorzysta (wymaga lvm...)

Jak narazie zakonczylem walke z proxmox i trenuje xenserver...

pozdr

cr3pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×