Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ziomxx2

Serwer VPS + wirutalny pulpit problem

Polecane posty

Witam was mam do was prosbe zamowilem serwer VPS z hostujemy.eu wykupilem tam opcje wirutalny pulpit jak wchodze na HyperVM to mam tam tylko Console Acess i nie moge tam nic instlowac to Ubuntu 10.04 tylko kosnola jest moge jakos przejsc na tryb graficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chcesz tryb graficzny przez panel?

 

Do trybu graf. łączysz się bezpośrednio ze swojego komputera jak do zdalnego pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za szybka odpowiedz , sprawa jest taka chcialbym porpostu z mojego komputera "WINDOWS XP" wejsc na ten serwer VPS ale gdy proboje wejsc to mi bledy wywala typu : ten komputer nie moze sie polaczyc z komputerem zdalnym " czytalem ze trzeba jakies srodki wgrac ale jak mam to wgrac ?? musialbym sciagac 700mb na ten HyperVM ? PS : Ubuntu 10.04 jak cos

Edytowano przez ziomxx2 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh dokładnie jak kamikadze napisał do trybu graficznego łaczysz się przez zdalny pulpit, np. ja używam NX(nomahine) ale to chyba zależy jaki u cb został zp zainstalowany, w HVM to jedynie ustwienia, statystyki no i konsola awaryjna.

 

Jeżeli kupiłeś vps ze zdalnym pulpitem to wystarczy na twoim pc zainstalować clienta. Ten zp w windows służy do łaczenia sie z sys windows server za jego pomocą nie połaczysz się z linuxem, spróbój nomahine.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie niby mieli mi zaistalowac ten NX zaplacilem za to ale i tak sie nie moge polaczyc bo chyba nic nie zainstalowali

 

The NX service is not available on the NX acces was disabled on host 188.165.238.119

Edytowano przez ziomxx2 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do nx musisz zainstalować clienta na swoim pc pobierz użyj danych root i powinno smigać tylko nie wiem jak zainstalowali pewnie dane z root bo ja do zp mam oddzielnego usera. Napisz najlepiej do @bok firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz do nich duzo razy ale niestety nie odpisuja ;/ sproobje odn owa tego clienta zainstalowac moze teraz zadziala , z gory dziekuje za pomoc i zainteresowanie tematem

 

The NX service is not available on the NX acces was disabled on host 188.165.238.119 dalej to samo mysle ze nie zainstalowali mi tego czy idzie moje teorie jakos potwierdzic?

Edytowano przez ziomxx2 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie potwierdzić, powiedz jaka to firma, może zadzwon do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Idzie potwierdzić, powiedz jaka to firma, może zadzwon do nich?

 

masz w 1 poście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sora kamikadze niedoczytałem, ziomek napisz na priv postaram się pomóc tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×