Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

mLike.eu - Wymiana Lubię To!

Polecane posty

Gość mSurf.eu

Wiem że większość nie lubi tego typu stron albo w ogóle nie lubi facebooka, nk... no ale użytkownicy proszą to ciężko odmówić tongue.png

 

A więc zapraszam do oceny mLike.eu. Możliwe że są jakieś małe błędy itp. Ale poprawiam na bieżąco.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem po co Ci był ten szablon, który użyłem na ct8 :P

Stronka wporzo. Tylko ja zrobiłbym to trochę inaczej. Masz autosurfa, więc mógłbyś połączyć oba serwisy w całość. Jest to na pewno wygodniejsze dla użytkowników ;) Ja przynajmniej tak zrobiłem u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Szablon nie pod to był :P Tamto jeszcze nie gotowe i nie chce się ruszać tongue.png

Wolałem jednak oddzielić obydwa portale, ale dobry pomysł złączyć. Pomyślę nad tym pod koniec roku (planuję zamówienie autorskich skryptów)

 

Dzięki za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Szablon nie pod to był tongue.png Tamto jeszcze nie gotowe i nie chce się ruszać tongue.png

Wolałem jednak oddzielić obydwa portale, ale dobry pomysł złączyć. Pomyślę nad tym pod koniec roku (planuję zamówienie autorskich skryptów)

 

Dzięki za opinie!

 

Ewentualni jakiś most aby jedno i drugie mogło działać jednocześnie ale nie musiało

 

Chodzi mi o to że jak dodajesz "coś" na jednej to masz możliwość dodania i w drugiej aplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ale na mSurf.eu się surfuje (ogląda strony) a na mLike.eu się klika na Lubię to, więc po co dodawać te same strony tu i tu jak nie do tego zostało to stworzone :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Może dlatego?

 

[...]no ale użytkownicy proszą to ciężko odmówić tongue.png

 

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Jak proszą, to to musi być logiczne przecież ;-). Dodam do mSurf.eu swój fanpage, to punkty zeżre, ale nawet nie wyświetli (bo facebook blokadę ma, tak samo youtube). Dodam do mLike.eu swoją stronę strona.pl to nie polubi się jej, tylko error się pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na mSurf.eu się surfuje (ogląda strony) a na mLike.eu się klika na Lubię to...

Jeśli użytkownicy msurf "proszą" Cię o to, żebyś stworzył serwis do "lajkowania" to oznacza, że są tym zainteresowani. Więc mógłbyś podłączyć to jako całość - rozumiesz już o co mi chodzi?

Jaki ty masz errory? :D

 

Róbta co chceta, ja tylko wyraziłem swoją opinię. Według mnie lepiej wyglądałoby to jako całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Została zmieniona szata graficzna oraz dodane nowe funkcje oprócz wymiany fanami:

Wymiana Google +1

Oglądanie filmów na youtube

Wymiana "Obserwuj" na Twitterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wczesne lata 90 i nie wiadomo czy ta strona coś robi, czy to tylko parking domeny. Za dużo reklam.

 

I pokazuje się:

 

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sesjephp5/sess_4f89211ed76e10bc55bd65abd47b982f, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/msurfeu/domains/mlike.eu/public_html/pl/config.php on line 2

 

 

 

Jednym słowem tragedia

Edytowano przez elcct (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://bracopslambert.be/

To jest strona z lat 90' ;-)

Chyba znamy dwia różne lata 90. (PS: już miałeś internet wtedy?)

 

Nie, ale miałem Commodore 64 i Amigę. W takim stylu była właśnie grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×