Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Abazolus

Poszukuję Pomocy Php i inne .

Polecane posty

Witam ! .

 

O tuż chciałbym się nauczyć jak robić fajne fora lub strony www w php i inne. Byłby ktoś w stanie mi to solidnie wytłumaczyć i mnie nauczyć ?Bardzo mi na tym zależy ponieważ chciałbym zrobić stronę www oraz forum . Z domeną nie ma problemu . Bardzo bym prosił o wyrozumiałość i o pomoc. Chętni którzy są w stanie mi pomóc proszę o kontakt GG:// 36669885

 

Pozdrawiam i myślę że mi pomożecie .

Zachęcam cie do zakupu naprawdę dobrego kursu http://www.videokurs.pl/ sam go posiadam.Lekcje są zaprezentowane językiem ,,łopatologicznym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor wymiękł kasując zawartość pierwszego posta ?

 

Niestety te forum to nie szkoła webmasterów. Chcesz tworzyć strony - nauka, nauka, nie ma nic za darmo, jedynie cieżka praca. Rada: zacznijmi od podstaw. Znajdz sobie kurs html - przetrwa go i baw sie w robienie prostych stronek. Następnie zainteresuj się css, za pomocą arkuszy stylów twórz proste szablony. Następnym krokiem będzie nauka php. To są podstawy za jakieś 5-8 miesięcy będą dopiero jakieś rezultaty.

Czegoś nie rozumiesz, szukaj w googlach i pisz na forach. Możesz też znaleść sobie mentora, który będzie Cię prowadził ale o takich trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HTML to jakieś kursy internetowe to dziecinnie proste.

PHP to polecam "PHP i MySQL Wydanie IV" Jest podzielona na parę części (podstawy itd.) oraz ostatnia część czyli tworzenie praktycznych projektów (między innymi forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×