Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mahomet91

[Zlecę] stworzenie kilku modyfikacji dla mojej strony.

Polecane posty

Witam serdecznie,

Poszukuję osób które zrobią kilka modyfikacji dla mojej strony.

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany prosżę przy każdej modyfikacji podać cenę jaka byłaby możliwa za jej wykonanie, dziękuję.

 

1. Zrobienie rejestracji/logowania na stornie + wiadomo po co to, aby po zalogowaniu było kila dodatkowych opcji

2. Zrobienie odliczania czasu. TZN, uaktualnienie bazy danych z "1" do "0" po "X" dniach.

3. Stworzenie graficznego układu graczy serwera na stronie oraz wyświetlenie układu na banerze.

4. Klikając w link pokazuje się obrazek aby przepisać z niego kod, następnie po po poprawnym przepisaniu skrypt działa dalej.

 

Kontakt: 10909032

e-mail: mahomet91@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zrobienie rejestracji/logowania na stornie + wiadomo po co to, aby po zalogowaniu było kila dodatkowych opcji

A jaki jest obecnie system? strona w czystym html? w php? cms?

Jeśli w htmlu, ile stron będzie do zmiany by dołączyć linki do formularzy?

 

2. Zrobienie odliczania czasu. TZN, uaktualnienie bazy danych z "1" do "0" po "X" dniach.

Odlicznia dla każdego użytkownika osobno? Czy jedno globalne odliczanie dla jakiegoś ustawienia strony?

 

3. Stworzenie graficznego układu graczy serwera na stronie oraz wyświetlenie układu na banerze.

Nie wiem co to graficzny układ, ale nie siedze w serwerach gier, może to dlatego.

 

4. Klikając w link pokazuje się obrazek aby przepisać z niego kod, następnie po po poprawnym przepisaniu skrypt działa dalej.

Jaki link? Do konkretnej sekcji strony? Link wysłany mailingiem?

 

Nie jestem zainteresowany, po prostu radze podać więcej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×