Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

konta --> download

Polecane posty

Witam,

 

Nie wiedziałem w jakim dziale to dać, to dałem w Piaskownicy :-)

 

Sprawa prezentuje sie tak, ze chcialbym z 1-2 konta na download sprzedać, z płatnością miesięczną, żeby troche podzielić koszty utrzymania dedyka. Zapewne się rozmyśle lada dzień, jednak mimo to, chciałbym się zorientować w jakiej cenie (mc.) mógłbym sprzedać takie konto... :-)

 

Przykładowo:

5 GB pojemności, 200 GB tafic, i inne....

 

Zaznaczam że nie prowadze hostingu :-) I w przypadku gdybym chciał sprzedać, jasno zaznacze jak to wygląda żeby nie było niejasności że napisze że niewiadomo co mam itp hehe :)

 

Z góry dzięki za wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nad tym sie zastanawiam, bo działalnośći nie prowadze, jednak np. jakaś umowa-zlecenie (nie wiem czy można przez to załawić także hosting), albo coś tego pokroju :-) Ale tak jak mowilem, zapewne sie rozmysle, ze wzgledu na to ze automatycznie spada odpowiedzialnosc na mnie, za poprawne dzialanie itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym z 1-2 konta na download sprzedać, z płatnością miesięczną, żeby troche podzielić koszty utrzymania dedyk

 

Dopy pisze o checi podzielenia kosztow na 2-3 osoby, wiec zysku nie planuje z tego osiagac, a jedynie zminimalizowac ewentualne straty wlasne. Pytanie o legalnosc ? Nie dramatyzujcie :) z calym szacunkiem do obowiazujacego prawa, jednak nie widze koniecznosci zakladania firmy tylko po to, by sie z dwoma kolegami / znajomymi / zainteresowanymi zlozyc na zakup czegos (w tym przypadku serwera). Nigdy nie zdażylo sie Wam nie odprowadzic podatku od darowizny, gdy kolega dorzucił sie wam na drozdzowke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×