Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomiz

happy new year!

Polecane posty

a więc zbliża się nowy rok, więc życzę Wam wszystkim dużo sukcesów, zdrowia, szczęścia w nowym roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także najlepszego, i do tego mniej padów serwerów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dyżur?

Nie, piętro niżej mam impreze sylwestrową i czekam aż troche wypiją, by później jakoś się trzymać tongue.png

 

A całkiem serio to staramy się mieć jak najlepszy kontakt z klientami i w miare szybko odpowiadać na zgloszenia i by czat w miarę możliwości był dostępny przez 24/7, niezależnie czy to święto czy zwykły dzień roboczy. smile.png

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to spokojnej nocy życze :) aby nie trafił się żaden upierdliwy klient w sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, piętro niżej mam impreze sylwestrową i czekam aż troche wypiją, by później jakoś się trzymać tongue.png

 

A całkiem serio to staramy się mieć jak najlepszy kontakt z klientami i w miare szybko odpowiadać na zgloszenia i by czat w miarę możliwości był dostępny przez 24/7, niezależnie czy to święto czy zwykły dzień roboczy. smile.png

No co Ty :P

To widać sam nie jestem w robocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Bleee ohydny szampan :D Ale cóż, nie odmawia się jak częstują ;D Szczęśliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego nowego roku, pozdrowienia z Warszawy. Aby ten rok był bardziej udany od poprzedniego oraz by wszystko układało się dobrej myśli i po naszej stronie. Cieszmy się życiem zostało nie całe 12 miesięcy bo pózniej to koniec świata :D (oczywiście żart) bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×