Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

Jak mogę to załatwić

Polecane posty

Witam

Mam takie pytanie do was formowicze moja kobieta ma 2 stycznia złożyć podpis w UP pod kuroniówkę, lecz z przyczyn komunikacyjnych nie może dostać się do swojego miasta, aby złożyć ten podpis, ponieważ mieszka 500 km od domu a w nowy rok nie kursuje autobus, którym mogłaby się dostać i załatwić sprawę czy da się to jakoś załatwić przez Internet?

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń jutro i zapytaj czy nie da się załatwić tego korespondencyjnie, może wydrukowałbyś coś i by podpisała in blanco?

PS Żeby poczta dostarczyła list jak kurier to wysyłasz nie poleconym tylko listem z zadeklarowaną wartością, dopłacasz do priorytetu i ubezpieczasz na 50zł (2 zł dopłaty jak do ceny poleconego).

Poczta traktuje te listy naprawdę priorytetowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to niech zadzwoni i im powie :)

W UP sa też ludzie, z tego co kojarze to w ciągu 7 dni będzie musiała się stawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie do was formowicze moja kobieta ma 2 stycznia złożyć podpis w UP pod kuroniówkę, lecz z przyczyn komunikacyjnych nie może dostać się do swojego miasta, aby złożyć ten podpis, ponieważ mieszka 500 km od domu a w nowy rok nie kursuje autobus, którym mogłaby się dostać i załatwić sprawę czy da się to jakoś załatwić przez Internet?

 

2gi styczeń to nie nowy rok, a zwykły dzień roboczy...

Przecież oczywistą oczywistością jest to że jutro dzwonisz do źródła i załatwiasz temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak 500km to jedzie sie komunikacja kilka godzin, jak nie naście. Może nie być połączenia by wyrobić się na czas pracy urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×