Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
furek

Hosting bez limitu

Polecane posty

Gość Pokuć

Zrobi większy transfer to go wywalą z miejsca, potem przyjdzie na WHT z płaczem jakie to złe Home.pl go wywaliło bo doił łącze na max. Te bajery typu hosting bez limitu powinny być zabronione ustawowo bo potem są właśnie takie kwiatki że ktoś wierzy im na serio że nie ma limitu i doi łącze na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie zgodzę się. Jeżeli oferta "nielimitowanego" transferu jest przemyślana i dobrze zrealizowana od strony konfiguracji serwerów, a sam klient mieści się w limicie CPU to nie widzę powodu dla którego taka usługa miałaby być "zabroniona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobi większy transfer to go wywalą z miejsca, potem przyjdzie na WHT z płaczem jakie to złe Home.pl go wywaliło bo doił łącze na max. Te bajery typu hosting bez limitu powinny być zabronione ustawowo bo potem są właśnie takie kwiatki że ktoś wierzy im na serio że nie ma limitu i doi łącze na maxa...

 

Panie Putin zastanów się nad tym co piszesz.

Bo po twojej wypowiedzi widać jak bardzo jesteś inteligenty.

Skoro nie wiesz po co mi jest takie konto i na co , to dobra metoda dla Ciebie jest nie komentowanie.

 

EDIT:

Nie no ale tak na serio, to przeż mają takie pakiety. Ciekawe jak szybko furek wróci zapytać o inny hosting bez limitu... heh

 

Nie wróci - A dlaczego?

Bo to co potrzebowałem to dostałem.

Edytowano przez furek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dostałeś - bardzo teoretycznie. Z podobnej oferty właśnie wynoszę jednego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×