Skocz do zawartości
wesolak

Hosting www.

Polecane posty

Witam, zbliża mi się kolejna płatność za hosting i chciałbym go zmienić. Obecnie posiadam konto w unixstorm, niestety nie jestem zbyt zadowolony z ich usług z powodu częstych lagów w panelu (da się jeszcze znieść) oraz bardzo często tragicznie chodzącej poczty (która jest dla mnie priorytetem), nie można się zalogować, laguje przy odświeżaniu, problemy z wysyłaniem, jest to dla mnie nie do zaakceptowania. Konta używam w niewielkim stopniu, głównie do poczty. Interesuje mnie płatność roczna i cena max. 40-50zł brutto.

 

Parametry jakie obecnie posiadam:

 

Pojemność: 5 GB

Limit transferu: 40 GB

Bazy MySQL: bez limitu

Konta E-mail: bez limitu

 

Nowe konto powinno mieć podobne parametry, możliwe jest aby były nieco mniejsze jeżeli zrekompensuje mi to stabilność działania.

 

Mile widzianie również propozycje użytkowników firm z większym stażem na forum.

Edytowano przez wesolak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linuxpl.com trochę droższy ale równie dobry i naprawdę polecam. Reflink w mojej stopce proszę o zakup z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie posiadam konto w unixstorm, niestety nie jestem zbyt zadowolony z ich usług z powodu częstych lagów w panelu (da się jeszcze znieść) oraz bardzo często tragicznie chodzącej poczty (która jest dla mnie priorytetem), nie można się zalogować, laguje przy odświeżaniu, problemy z wysyłaniem, jest to dla mnie nie do zaakceptowania.
Zgłaszałeś to do US? Jako użytkownik UnixStrom od kilku lat nie spotkałem się nigdy z takimi problemami, poza tym nie wierzę aby właściciel dopuścił do takiej sytuacji - jest to jeden z lepszych hostingów na rynku.

 

Poza tym wymagasz sporo za cenę 4-5 zł miesięcznie.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo? Sprawne działanie to wg. Ciebie sporo? Mało tego, jak widzisz post wyżej linuxpl.com, firma o której właśnie czytam same dobre opinie również oferuje konta w takiej cenie. Co chwilę Internal Server Error w Roundcube na unixstorm. Nie potrzebuję zgłaszać, zrobił bym to gdybym miał zamiar przedłużać konto ale chcę zmienić dostawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o Unixstorm to są złe opinie? :) wiesz, nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Skoro nie zgłaszałeś problemu, to skąd usługodawca może wiedzieć o jego istnieniu ?

 

Skoro masz takie podejście, to gwarantuję iż z linuxpl uciekniesz jeszcze szybciej niż sobie wyobrażasz.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pakiet indywidualny, z następującymi parametrami:

5GB powierzchni dyskowej

40GB transferu miesięcznego

30 kont FTP

20 baz danych MySQL na dyskach SSD

konta e-mail bez ograniczeń

 

Za kwotę 50zł brutto/rok. Jeśli masz pytania, to zapraszam do kontaktu bok@castpol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ale pozwolę sobie zadać je tutaj, kiedyś castpol był firmą szykanowaną i niepolecaną, dawno nie siedziałem w tym temacie ale mam wrażenie, że zmienił się właściciel dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest nowy właściciel i firma ma zupełnie inną jakość niż przedtem.

Serwer www stoi w naszym własnym DC umiejscowionym w Tucholi, jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym 7 dniowym testem to nie ma problemu. Nowym właścicielem jest Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, ze swej strony proponuję serwer z Serii Basic MZ ONE.

 

W pakiecie:

3 GB miejsca na dysku

30 GB transferu na miesiąc

5 opcji cPanel (w najtańszym pakiecie nie oferujemy nielimitowanych opcji)

Roczny koszt utrzymania:

Promocja1: Darmowa domena + serwer - 60 złotych

Promocja druga 10 złotych zniżki przy opłacie na rok - 50 złotych (tu nie ma opcji z darmową domeną) - tu należy podać kod: WHT

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

Zapraszam do założenia konta testowego:http://service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/&step=0&cat_id=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za oferty, mZone niestety pomimo tego iż zużywam mało konta limity 5 są trochę małe gdybym jednak chciał coś ciekawego uruchomić. Zastanawiałem się pomiędzy castpol a linuxpl jednak z powodu zmiany właściciela, który widzę jest tutaj ceniony i polecenia xorga oraz większych parametrów wybór padł na castpol. Jak widzę oferty dla mnie nie ma na stronie, więc napisać w tej sprawie na bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złóż zamówienie na dowolny pakiet www i podaj numer zamówienia na bok@castpol.pl, zostanie zmieniona kwota do zapłaty

 

@edit

Podając oczywiście, że Ty to wesolak z wht.

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za oferty, mZone niestety pomimo tego iż zużywam mało konta limity 5 są trochę małe gdybym jednak chciał coś ciekawego uruchomić.

 

Smiało bierz Castpol, dobra firma. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo? Sprawne działanie to wg. Ciebie sporo? Mało tego, jak widzisz post wyżej linuxpl.com, firma o której właśnie czytam same dobre opinie również oferuje konta w takiej cenie. Co chwilę Internal Server Error w Roundcube na unixstorm. Nie potrzebuję zgłaszać, zrobił bym to gdybym miał zamiar przedłużać konto ale chcę zmienić dostawcę.

Nie mamy takich zgłoszeń obecnie od żadnego klienta, a skoro Ty również tego do nas nie zgłaszałeś to nie jestem w stanie potwierdzić takiego problemu ani w jakikolwiek sposób pomóc w jego rozwiązaniu.

 

Jeśli jakikolwiek problem u któregoś z klientów występuje to logicznym jest, że należy go do nas zgłosić i będziemy to weryfikować oraz ewentualnie szukać rozwiązania. Żaden problem nie jest nam obojętny i niczego nie zostawiamy bez rozwiązania.

 

Jeśli ten problem zostanie do nas zgłoszony to sprawdzimy i na pewno go rozwiążemy (zakładając, że faktycznie występuje z naszej strony).

 

Czytając opinie o unixstorm widzę, że nie tylko ja miałem podobne problemy, zwłaszcza z lagowaniem panelu.

Jak wyżej - nie mamy obecnie żadnych tego typu zgłoszeń od klientów ani żadnych nierozwiązanych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×