Skocz do zawartości
pajter

dwa monitory + opcjonalny stand do nich

Polecane posty

Witajcie. ;-)

 

Zastanawiam się jakby skonfigurować sobie środowisko pracy.

Podobają mi się standy do dwóch monitorów pozwalające na niezłą regulacje wysokości, kątów nachylenia i ustawienie monitorów tuż obok siebie - ale w polsce ciężko o nie. Na ebayu dość porządny stojak na 2 monitory można kupić za $100, ale + $150 przesyłka..

Więc, może jednak same monitory z regulacją wysokości/kątów nachylenia. Z tego co wiem Dell jest niezły i najczęściej (zawsze?) ma regulacje w porządku.

Czy jeszcze jakieś firmy? Miewałem iiyame, samsunga, były ok, ale regulacji prawie zero.. ;)

 

Także pytam w sumie - jakie monitory mają niezłe regulacje. Albo jak Wy rozwiązaliście problem wygodnego omonitorowania środowiska pracy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hę?

http://www.agawa.pl/...y_szuflady/208/

http://www.komputron...od_monitor.html

 

itd... ogólnie poszukaj? No nie wierzę, że tego u nas nie ma, heh

 

Lepiej kup dobry/e monitor/y niż patrz na ich podstawki. Mam tu teraz HP L2245wg że niby fajna podstawka, można sobie dowolnie ustawiać, ale kolory pokazuje tak masakryczne, że nie idzie pracować nad grafiką...

 

W domu mam DELLa 2209WA bodajże, ma taką "windę" jakby... tylko dopóki nie mam dwóch monitorów to jakaś wyuzdana podstawka nie jest mi potrzebna (taki pajączek pewnie docelowo by się przydał).

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę?

 

itd... ogólnie poszukaj? No nie wierzę, że tego u nas nie ma, heh

No nie chodzi mi o taką podstawke.

Stand, stojak, uchwyt, ramie

Coś w deseń: http://www.ebay.com/itm/Dual-LCD-LED-Monitor-Mounts-Arm-Stand-Bracket-Mount-standing-27-inchs-Black-/220911310259?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item336f5715b3#ht_5525wt_1176

 

Lepiej kup dobry/e monitor/y niż patrz na ich podstawki. Mam tu teraz HP L2245wg że niby fajna podstawka, można sobie dowolnie ustawiać, ale kolory pokazuje tak masakryczne, że nie idzie pracować nad grafiką...

Tak, ale sam dobry monitor to za mało. Pracowałem rok na samsungu który był nisko, nie miał uchwytu vesa. Owszem, postawiłem go na "stojaku" złożonym z głośnika i 2 książek (czasem ołówek jeszcze umieszczałem by zmienić jego kąt.... )

Ale teraz wolałbym i dobry monitor i dobre (wygodne) możliwości regulacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, ja szukałem.

Łącznie spędziłem z 2 godziny pewnie w polskim internecie, allegro, porównywarkach, forach, sklepach.

 

Są, ale powyżej 1000zł za ramie na 2 monitory. To troszkę dużo.

Z racji, że na ebayu kosztuje 350zł, ale z wysyłką też koło 1000zł to pytam o monitor z dobrą regulacją. ;)

 

Nie traktuje tego forum jako interfejsu do googla. ;)

 

(a, na wszelki wypadek dopiszę: piszę o standach. czyli ramionach na podstawkach. można w pl znaleźć sensowne ramiona przykręcane do blatu - ale z racji posiadania szklanego blatu wchodzą w grę wyłącznie te na podstawkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie no po prostu tam widzę jakieś takie pajączki itd., dlatego się dziwię, że nie ma... są fakt, po parę stów.

A poszedłeś do większego sklepu takiego realnego? Albo np. do biurowego, albo nawet do MediaMarkt/Castoramy czy coś w tym stylu? Może a nóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×