Skocz do zawartości
Jobland.pl

Oferta pracy - Inżynier Aplikacyjny, Wsparcia i Integracji / FAE, Integration and Support Engineer

Polecane posty

Na zlecenie naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Aplikacyjny, Wsparcia i Integracji / FAE, Integration and Support Engineer

Polska

Pracodawca

Pracodawcą jest dynamiczna, międzynarodowa firma z branży IT świadcząca usługi m. in. operatorom GSM z zakresu technik optymalizacji video i danych, zarządzania ruchem i zaawansowanych usług generujących dochody.

Opis stanowiska

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za udział w projektach z branży IT/Telecom, w tym m.in. za:

· Zadania i obowiązki o charakterze technicznym, zgodnie z poleceniami kierownika ds. wsparcia i obsługi klienta i kierownika projektu,

· Współpracę z klientami, integratorami systemów i członkami zespołów projektowych w zakresie integracji i budowy systemów informatycznych,

· Służenie jako druga i trzecia linia wsparcia technicznego,

· Raportowanie do kierownika ds. wsparcia i obsługi klienta i lidera projektów.

Wymagania

· Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z budową oraz/lub integracją systemów lub doświadczenie jako Kierownik IT/Systemów, inżynier sieciowy/Administrator Systemów LINUX,

· Praktyczne doświadczenie z systemami LINUX/UNIX oraz Windows, technologiami sieciowymi – TCP/IP, konfiguracją komponentów, analizą i usuwaniem błędów,

· Doświadczenie w zakresie obsługi i konfiguracji urządzeń sieciowych – routerów, przełączników typu switch, firewalli itp.,

· Doświadczenie w zakresie architektury opartej na serwerach,

· Znajomość technologii WAP, MMS oraz VAS,

· Doświadczenie w kontaktach z klientami (wsparcie techniczne, budowa/integracja systemów, pre-sales itp.), preferowana współpraca z operatorami telefonii komórkowej,

· Wykształcenie wyższe techniczne (IT, elektronika itp.),

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny,

· Gotowość do częstych podróży (do 50% czasu pracy).

Oferujemy

· Atrakcyjne warunki w pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres: gn@jobland.pl

Prosimy o wpisanie w przesyłanych nam dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.