Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michaln

Sewer VPS pod meiling

Polecane posty

Witam,

 

jako że posiadam dużą bazę danych użytkowników (około 150tys- legalną) poszukuje porządnego serwera VPS który mógłby mi te meile rozesłać- oczywiście chodzi mi o coś taniego ponieważ taki meiling chciałbym rozesłać jedynie raz w miesiącu.

 

Jako że jestem zielony w tym temacie prosiłbym o porady i o przykłady- np czy jest możliwe żeby taki meiling rozesłać np w 10-12 godzin i od czego to zależy ?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Pytanie czy faktycznie powinieneś zajmować się MEILINGIEM :) Lepiej sobie odpuść albo znajdź kogoś kto się tym zajmie zamiast Ciebie na porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy faktycznie powinieneś zajmować się MEILINGIEM smile.png Lepiej sobie odpuść albo znajdź kogoś kto się tym zajmie zamiast Ciebie na porządnie.

 

jestem specjalistą w tej dziedzinie kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

jestem specjalistą w tej dziedzinie kolego smile.png

 

Jako że jestem zielony w tym temacie prosiłbym o porady i o przykłady- np czy jest możliwe żeby taki meiling rozesłać np w 10-12 godzin i od czego to zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale samo konfigurujesz i zarządzasz. Czy chcesz by ktoś to robił za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale samo konfigurujesz i zarządzasz. Czy chcesz by ktoś to robił za ciebie.

 

Po prostu kupuje VPS i ktoś mi tam konfiguruje go pod mailing (ostatnio ktoś mi wgrał takie coś: ATREACTOR.COM | Mailing System i wziął za to 10 zł)

przecież dalej zarządzanie tym to prościzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Po prostu kupuje VPS i ktoś mi tam konfiguruje go pod mailing (ostatnio ktoś mi wgrał takie coś: ATREACTOR.COM | Mailing System i wziął za to 10 zł)

przecież dalej zarządzanie tym to prościzna.

 

To ty wreszcie pro czy newb jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty wreszcie pro czy newb jesteś?

 

co za różnica ? nie umiem skonfigurować VPS pod wysyłanie meilingu i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widać, że ciemna masa w tym jesteś. Daj minimum 100 za miesiąc minimum jak nie więcej. I masz w pełni zarządzany lub zapłać komuś za konfigurację z 200 zł a resztą zajmuj się ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widać, że ciemna masa w tym jesteś. Daj minimum 100 za miesiąc minimum jak nie więcej. I masz w pełni zarządzany lub zapłać komuś za konfigurację z 200 zł a resztą zajmuj się ty

 

płaciłem 25 zł za dotychczasowy (allegro) i działał bezproblemowo- z małym minusem że był strasznie wolny a więc potrzebuje czegoś szybszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 to pewnie zwykłe konto hostingowe, nie znajdziesz dobrego za 25 zł i to może jeszcze na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 to pewnie zwykłe konto hostingowe, nie znajdziesz dobrego za 25 zł i to może jeszcze na rok

 

rozróżniam VPS od zwykłego. Własnie- nie był dobry bo zdecydowanie za wolny.

na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×