Skocz do zawartości
hsqva

[kolokacja] z BGP

Polecane posty

Poszukuję możliwości kolokacji z poniższymi warunkami:

 

1. Potrzebuję utrzymywać sesje BGP

2. Mój AS musi być widoczny w sieci TPSA

 

Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, chcesz wstawić X swoich maszyn +otrzymać do tego łącze w formie sesji BGP ?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden problem (przynajmniej dla nas), tylko pytanie czy AS ma być rozgłaszany na routerze dostawcy czy chcesz na swoim routerze to realizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asa rozgłaszamy sami, po prostu chcemy zwykłą kolokację + 2 Mgbit, mozliwość utrzymania sesji BGP, rozglaszamy własną klasę PI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asa rozgłaszamy sami, po prostu chcemy zwykłą kolokację + 2 Mgbit, mozliwość utrzymania sesji BGP, rozglaszamy własną klasę PI

 

to kazda chyba firma da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×