Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Igorek

Prawa autorskie

Polecane posty

Witam, mam swoją stronę a właściwie ją tworzę. I chciał bym dodać takiego newsa http://www.dobreprogramy.pl/Bezplatny-Office-Starter-2010-do-pobrania-ale-nie-do-uzywania,Aktualnosc,29005.html

 

czy mogę go przepisać słowo w słowo a na samym dole dodać

Źródło: DobreProgramy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz go pobrać i wstawić u siebie słowo w slowo, z tym ze musisz na końcu podać że ten artykul pochodzi z serwisu dobreprogramy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VII Prawa autorskie

 

1. Kopiowanie, reprodukowanie tekstów i elementów z Portalu dobreprogramy, w całości, lub w części bez wcześniejszej, pisemnej zgody jest zabronione. Wyjątek stanowią informacje zawarte w dziale aktualności, publikowanie ich w jakichkolwiek materiałach jest dozwolone w przypadku podania jako źródła nazwy serwisu w postaci "dobreprogramy.pl" bądź "http://dobreprogramy.pl". Jeśli materiał publikowany jest w Internecie należy również umieścić link do serwisu.

 

 

 

Czyli można bez problemu, tylko trzeba wykonać czynność o której napisał Marek607 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tylko że ,hmmm. klon kolna robić, to jakoś tego nie widzę,

nic tym nie zdziałasz wielkiego bo tzw. duplicat content występuje ...

jednym słowem w ten sposób neta nie zawojujesz, a takimi tekstami ewentualnie pewnie w niezauważalnym stopniu zwiększysz odwiedzalność serwisu do którego będziesz podawał link, bo Twoja strona tak będzie sporadycznie odwiedzana.

Chcesz się przebić, to stwórz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz narazie nie mam za bardzo czasu na wymyślanie własnych tekstów. Ale wiem, że tak działać nie można zbyt długo, bo to najmniejszego sensu nie będzie miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×