Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
No_Name

Obszar logo

Polecane posty

Witam mam zainstalowane phpbb3 no i ściągnięty styl.Podmieniam logo i jest problem bo obszar pod logo jest za mały, więc szukam kodu pod zwiększenie obszaru logo, gdy już coś znajdę i zwiększę wymiary, forum się krzaczy, czy ktoś byłby w stanie pomóc mi znaleźć kod pod logo o to styl o którym mowa, http://skinscripts.pl/phpbb3/490-xabbblue-szablon-phpbb3-downlaod.html

 

jeśli coś nie tak to proszę podanie kodu który mi zwiększy te logo, a jak nie trzeba to plik i linijkę do kodu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×