Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Igorek

Wifi a Windows 7

Polecane posty

Mam router Edimax 6200n. Podłączam do niego dwa 3 urządzenia czasem telefon jeszcze

 

1. PC po kablu wszytko działa prawidłowo

2. Kolejny Router służy jako nadajnik 2 wi-fi( ze względu, że 4 letni lapek nie może się połączyć z routerem ze standardem n, gdy jest hasło. Jest to nie możliwe

3. Mój lapek kupiony w marcu. Zawsze wszytko działo bez problemu teraz nagle czasami mi neta rozłącza. A potem nie chce się połączyć i jestem zmuszony na kablu pracować. A po kilku godzinach łączy się jak by nigdy nic. Nie pomoga ponowne uruchomienie lapka a ni reset routera

 

Co może być nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do 2. to zmień może rodzaj hasła. Sprawdź w necie jaki standard szyfrowania obsługuje karta wifi w lapku i ustaw takie na routerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kolwiek rodzaju hasła tam nie ustawie to nie chce się grat brata połączyć. Można by jedynie wyłączyć dhcp, i każde IP z automatu, a tam gdzie mieszkam nigdy by nie wpadł na pomysł by tak zrobić. Ale nie chce mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam prostego Netgeara i czytałem w necie, że jest... za "prosty", w sensie mam desktopa na kablu, lapa i to wszystko, dalej już się potrafi przycinać.

 

Tylko lapa rozłącza tego "Twojego"? A próbowałeś potestować w konfiguracji bez desktopa i bez tamtego routera dodatkowego?

Może coś się z czymś kaszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na różne sposoby. Tamten raz chodzi raz nie chodzi. To w zależności czy jest tomek, bo jak z domu wychodzi to wyłącza. Problem tkwi, że mój lapek tylko z tym ma problemy. Z tym co jest u brata to nigdy nie rozłączał. Więc on raczej w nic nie ingeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×