Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomiz

Jaki hosting offshore?

Polecane posty

Witam

potrzebuję hosting offshore najlepiej w Panamie lub Malezji, zna ktoś bezpiecznych tamtejszych hosterów? Co sądzicie o ofercie shinjiru.com? Miał ktoś z nimi jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a np. jeśli wezmę tam web hosting to przeniosą mi na vps'a jeśli web hosting będzie nie wystarczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś polska firma, ktora oferuje taki hosting??

Nie chodzi mi o te co nieoficjalnie zezwalają na trzymanie warezow w DE, francji czy nawet polsce, ale o firme ktora ma sprzęt w powyższych krajach i lokuje tam takowe strony. Ktoś słyszal już o takiej firmie, czy jeszcze żadna się w to nie bawi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dużo informacji o offshore w sieci i żaden z Polskich Hostingów nie ma serwerów poza europą. Szukaj najlepiej gdzieś w Malezji, Panamie, Kanadzie itp.

 

Ze swojej strony polecam http://www.altushost.com/

Firma zarejestrowana w Belize, więc offshore wink.png

a w Belizie mają data center bo na stronie pisze tylko, że vps w Holandii lub Szwecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja korzystałem z ich usług, to mieli serwery w Luksemburgu. Ale co Ci robi za różnicę gdzie stoi serwer? Holandia to kraj bardzo liberalny, a jeśli do tego firma obsługująca te serwery zarejestrowana jest w kraju takim jak Belize, to nie widzę problemów, wręcz przeciwnie - zalety offshore z pingiem w EU.

Kanada nie jest już taka fajna jak kiedyś, zaczęli się do Amerykanów czy Niemców upodabniać i w wielu ichnich DC potrafią kasować konta/serwery bez uprzedzenia, na podstawie jednego zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×