Skocz do zawartości

Polecane posty

Znajomy prosił bym poszukał mu serwera VPS.

 

Wymagania jakie stawia to:

1 GB ram gwarantowany

Procek 1 - 2 Ghz

Dysk: 25-30 GB

Transfer: z 200 - 350 GB

 

Oraz by mu firma hostingowa skonfigurowała wszystko wraz z panelem administracyjnym ISP Omega. Proszę o jakieś oferty lokalizacja bez większego znaczenia. Ale gdzieś w Europie. Koszt płatności na pół roku z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, polecam VPS20H lub VPS40H: http://mzone-net.eu/index.php?d=vps

Konfigurację możesz zlecić u nas, jest taka opcja dostępna w panelu klienta pod danym produktem.

 

Przy zakupie serwerów powyżej VPS40 na rok licencja DA gratis na okres dzierżawy.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu idealnie wpasuje się oferta www.vmline.pl - serwery na openvz lub xen. Pierwszą konfiguracje i migracje danych masz w cenie. Instalują ci również wybrany panel (np. IspCP). Sam korzystam od ponad 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty vmline.pl za duży dysk i transfer przy wybranych pozostałych parametrach. Co wiąże się z dużym kosztem a oferta Mzone to 180 zł + 60zł/h i nie wiadomo ile im to zajmie. Zrobią to w godzinę i a powiedzą, że 3 robili. I pół roku wyniesie 360 zł.

 

Proszę o kolejne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja Directadmin trwa około 2 godzin, ale mogę Ci polecić sys-com.pl do instalacji panelu zrobią Ci to może taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pozostała konfiguracja serwera ile zajmie by wszytko zainstalować z direct adminem. Oraz jeszcze jedno, gdyż nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Czy na przed ostatnim pakiecie też oferujecie direct admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji Da masz już gotowy serwer www, pozostaje jedynie poprawka konfiguracji (dobrze ją wykonać).

Tak przy wykupie na rok VPS40 i wyżej masz DA gratis (ale bez instalacji, tylko licencja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. przypomniało mi się że vmline.pl ma promocje -40% pierwszej płatności (serwery openvz), więc jakby nie patrzeć, trochę kasy do przodu przy płatności za pół roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Mariuszowi i niech on wybiera. czy w przypadku Mzone przy płatności na pół roku dacie jakiś rabacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy na który serwer na VPS40 mogę Ci zaoferować 10% za 6 miesięcy, jednakże uprzedzam nie zezwalamy na serwery gier dla tych serwerów.

 

Zapraszam na chat do konsultanta tam dostaniesz zniżkę po złożonym zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×