Skocz do zawartości
Gość nrm

[Wrocław] Hosting Meeting #4

Polecane posty

Brakuje mi w tej agendzie świeżości. Jakąś ciekawostką może być LuxCloud, ale to za mało. Microsoft, VMware, Parallels, NASK - zawsze ci sami, a ja bym chciała posłuchać o faktycznych nowościach w hostingu. Dla mnie osobiście ciekawa byłaby możliwość porozmawiania z Beyondem o ich chmurce, posłuchania o rozwiązaniach typu Heroku, które w Polsce jeszcze nie istnieją czy ogólnie o światowych trendach, które byłby inspirujące do rozwoju własnych usług. Szczerze mówiąc nie wiem do kogo jest skierowana ta konferencja.

Edytowano przez megi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź nie marudź, źle Ci było na phpconie? wink.png

Mi bardzo dobrze, tylko niektórzy mają złe wspomnienia wink.png

 

Megi, no ale tego nie dowiesz się na 15 minutówkach :)

 

10:15-10:30 „Rynek hostingowy w Polsce. Jak będzie wyglądał w latach 2012-2015?”

To jest szybciej niż prędkość 1 Chorasia na 1,5h wykładzie, czyli prawie 500 slajdów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Megi: do nikogo. Oddziały korporacji muszą do końca roku wykorzystać budżety marketingowe, bo im kasa przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Co jak co, kilka lat temu się tłukłem 10 godzin śmierdzącym pociągiem z Sopotu do Krakowa, następnego dnia droga powrotna tylko po to żeby kilka godzin posiedzieć z ekipą i pogadać :D Co do wykładów to wybiera się ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Szczerze mówiąc nie wiem do kogo jest skierowana ta konferencja.

Do nikogo. I w zasadzie nie konferencja bo tu nie wygląda na to aby był jakiś jeden konkretny temat, tylko sam marketing własnych produktów. Taki całodzienny blok reklamowy. Szkoda, miałem cień nadziei, szczególnie po tych wielkich zapowiedziach, że będzie w końcu jakiś konkret, a wyszło jak zwykle ;(

 

@Megi: to już zapraszam do Krakowa, na TechCamp #1 będzie cloudcomputing. Nie wygląda na to i nie sądzę aby tam była taka papka i bełkot jak na w/w imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie jak zwykle...

 

W takim razie w grudniu zacznę myśleć nad jakimś spotkaniem WHT. Na techcamp niestety nie dam rady dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam to już mi się odechciało wyjazdu, poczekam na coś ciekawszego i w cieplejsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×