Skocz do zawartości
Miłosz

Promocja

Polecane posty

Eee, ja kiedyś w Carrefourze widziałem masło przecenione z 2,98 na 2,99zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do Carrefoura, patrzę telewizor za 2000zł. Przychodzę na drugi dzień - PROMOCJA! Przecena z 2500 na 2000zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MediaMarkt uwielbia takie "promocje" robić. Kilka tygodni przed promocją ceny idą w górę o jedną czwartą. Po kilku tygodniach robią promocję "taniej o wartość VAT". obniżają o te 23%, schodząc do ceny sprzed kilku tygodni, ludzie się na towar rzucają, nie patrząc na to, że wszędzie indziej tyle samo kosztuje, albo po prostu jest to szmelc, który stał na półkach rok i nikt go nie chciał, więc sklep robi wietrzenie magazynu. Niektórym wystarczy napisać "promocja" a wszystko kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też już się spotkałem z takimi wynalazkami w MM. Zwykły chłyt marketingowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Media Markt czy Saturn to dziwne twory, zauważyłem we Wrocławia że w jednym Saturnie słuchawki potrafią kosztować 60zł, gdy w drugim saturnie w mieście cena wynosi 90zł w ten sam dzień. Albo telewizor, w pierwszym Saturnie kosztuje 3399zł, w drugim 4199zł :), czy zestaw klawiatura + mysz Logitecha, w jednym leży za 199zł, w drugim 449zł :) Identyczna sytuacja jest pomiędzy sklepami MM w tym samy mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu kupowałem pralkę. W MM była chyba z 3 czy nawet 4 stówy droższa niż w NEO24 czy jak mu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio kupiłem pralkę, zamawiając w necie zapłaciłem 700zł mniej niż kosztowała w Saturnie smile.png

 

Kupowałem 2 lata temu plazmę, zadzwoniłem do pobliskiego Mix Electronics z pytaniem o dostępność konkretnego modelu i jego cenę, otrzymałem informację że mogą sprowadzić w ciągu 2 dni za 3999zł, wszedłem na stronę mixelectronics.pl wybrałem model i zamówiłem go za 3129zł z odbiorem osobistym w salonie gdzie wcześniej dzwoniłem :) Dwa dni później był do odbioru :)

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Maq: MediaMarkt i Saturn to jeden pies - dwie marki jednej firmy, więc nie dziw się, że mają takie same zagrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiara nie pomyśli, że w innych sklepach może być taniej i leci kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tak samo w naszej branży, nazwa, home i cal, bo dużo i drogo (za wyjątkiem cal) i wypaśna stronka a firma znana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@d.v. - akurat o tym wiem, że MM, Saturn, a nawet Praktiker, Makro czy Real to wszystko Grupa Metro smile.png

 

Tylko dziwią mnie straszne różnice pomiędzy cenami w sklepach jednej sieci w tym samym mieście smile.png

Jak ktoś mieszka we Wrocławiu to niech sprawdzi sobie ceny w Saturnie Pasaż Grunwaldzki i Saturnie Magnolia Park, w tym pierwszym z reguły ceny są zdecydowanie niższe.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szukałem kabelka USB > LPT, w MediaMarkt chyba 90zł kosztował, w normalnym sklepie komputerowym 40zł : ) identyczny.

 

Ale ogólnie to choć trzeba uważać, to do MM chodzę po gry albo drobny sprzęt. Jeśli wiem, że przepłacam 3-5 procent (że sprzęt np. 300zł a daję 329) to już "trudno" (jak jestem blisko, bo przejeżdżam obok MM, a mam jechać do centrum czy coś albo akurat jest niedziela...), ale rzeczywiście, czasem są chore różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w carrefour szuszarnia balkonowa w promocji za 99 zl.

Tydzień wcześniej kupiłem 2 w biedronce za 25 zł :D

 

Ja zazwyczaj w poszukiwaniu modelu : allegro - porównywarki cenowe - okoliczne sklepy

 

Jak roznica między zakupem w sieci a w slepie wynosi pare zł , to kupuje w sklepie, ale jak więcej to juz tylko w sieci.

 

Kurierzy to znają moj adres na pamieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - to Ty kupujesz u Niemców? O_o

@Marek607 - e tam, z niektórymi kurierami to jestem na Ty ;) Ale to głownie dlatego że trochę też wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×