Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaszub1136

SMS - Wypłacanie

Polecane posty

Witam. Posiadam jeden telefon na abonament z którego wgl nie dzwonię bo już nie jest mi potrzebny ale muszę go odbierać więc likwidacja nie wchodzi w grę. Mam na nim dość pokaźną sumkę i co miesiąc przybywa 140zł więc muszę coś z tym zrobić aby nie przepadało. I tu moje pytanie: Czy znacie jakiś sprawdzone serwisy które nie wymagają firmy a można wysyłać na swoje konto smsami pieniądze?? Chodzi mi o coś na wzór platnosci.pl ale nie posiadam firmy.

 

Z góry dzięki z odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homepay.pl daje 50% prowizji na start - jak msz większa kwote to napisz do nich może ci jeszcze z % podniosą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że masz telefon na abonament, to jest klasyczny abonament czy oferta MIX? Bo to duża różnica.

W pierwszym przypadku w znanych mi ofertach doliczają sms premium do rachunku, a nie że pieniądze schodzą z pakietu kwotowego na rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament (kilka kont i jedno mam wolne). Kasa schodzi z kont nie jest nic doliczane.

 

Obecnie testuję platnosci-online. Wiecie może ile trzeba zgromadzić kasy z smsów do wypłacenia? Czy jest coś takiego że pod koniec miesiąca jest wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Z tego co wiem pierwszy dzień każdego miesiąca i też od jakieś sumy (aby pokryć koszty podatku + koszty wypłaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×