Skocz do zawartości
muaddib

Timnet.pl awaria ?

Polecane posty

Serwery na których trzymałem pliki wykupione w timnet.pl lezą. Podobnie ich główna strona. Wszystko zaczeło się wczoraj (sobota 22.10.2011r. po południu)

 

>tracert timnet.pl
Nie można rozpoznać nazwy systemu docelowego timnet.pl.

Edytowano przez muaddib (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za firma z "dupy" (tak w przenośni ;) sporo się interesuję ale zadziwia mnie skąd ludzie takie firmy wynajdują)/

 

Zainteresuj się czyms bardziej znanym i stabilnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za firma z "dupy" (tak w przenośni ;) sporo się interesuję ale zadziwia mnie skąd ludzie takie firmy wynajdują)/

 

Zainteresuj się czyms bardziej znanym i stabilnym ;)

 

Zgadzam się, że firma jest "z dupy" ale nie miałem wpływu na wybór hostingu przez zleceniodawce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za firma z "dupy" (tak w przenośni ;) sporo się interesuję ale zadziwia mnie skąd ludzie takie firmy wynajdują)/

 

Zainteresuj się czyms bardziej znanym i stabilnym ;)

 

Wielki znawco rynku hostingowego, to że jakiejś firmy nie znasz, nie znaczy że jest "z dupy". Ona istniała już w czasach, gdy Ty na chleb mówiłeś pewnie jeszcze 'j e b'

 

To trochę jakby powiedzieć, że jabłka ze sklepiku osiedlowego są gorsze niż te kupione w markecie, bo koleżanka z innego miasta nie zna tego sklepiku za to market tak.

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki znawco rynku hostingowego, to że jakiejś firmy nie znasz, nie znaczy że jest "z dupy". Ona istniała już w czasach, gdy Ty na chleb mówiłeś pewnie jeszcze 'j e b'

 

To trochę jakby powiedzieć, że jabłka ze sklepiku osiedlowego są gorsze niż te kupione w markecie, bo koleżanka z innego miasta nie zna tego sklepiku za to market tak.

 

 

Pracownik firmy ww. ? Doprawdy nie wiem czemuś się tak sfrustrował koleżko ale dla mnie to jest firma "z dupy".

Jeżeli jesteś powiązany z tą firmą to wydajesz świetne świadectwo szacunku wobec innych :) atakując negatywne opinie, powodzenia w pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic wspólnego z tą firmą, po prostu denerwują mnie takie opinie "fachowców", którzy myślą, że pozjadali wszelkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic wspólnego z tą firmą, po prostu denerwują mnie takie opinie "fachowców", którzy myślą, że pozjadali wszelkie rozumy.

 

Pomijając przedpotopowy wygląd strony , nie uważam się za fachowcal, co do zjadania rozumów to Ty się tak zachowuejsz ;)

Po to ktoś stworzył takie coś co nazywamy forum abym mógł zamieszcac swoje opinie , komentarze oraz prowadzic dowolna konwersację zgodną z regulaminem owego forum a tego nie naruszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×