Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mati_290

Darmowy reseller

Polecane posty

Gość mati_290

Witam.

 

Poszukuję dobrej firmy, która oferuje dobre i stabilne serwery reseller.

 

Moje wymagania:

 

- Pojemność 15-20 GB

- Transfer b/o

- Opcja zmiany nazw serwerów (DNS)

- Włączony OVERSELLING

 

W zamian oferuję reklamę sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Był już podobny temat, poszukaj, poczytaj a potem kup resellera w jakiejś firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Darmowe wyklucza dobre i stabilne, prosta kalkulacja. A resellery kupisz za naprawdę niskie pieniądze... Będziesz miał jakość i gwarancję no i pewność że nagle nie zniknie firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja całkowicie nic nie mam

 

Nikt nie rozdaje resselerów za darmo... przygotuj ofertę,co dajesz dokładnie w zamian,ile UU itd. i może ktoś się zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati_290

Dałem zapytanie jednemu kolesiowi, ale zobaczymy jaka będzie odpowiedź, i czy będzie odpowiedź. Inne firmy nadal proszę o zgłaszanie współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem zapytanie jednemu kolesiowi, ale zobaczymy jaka będzie odpowiedź, i czy będzie odpowiedź. Inne firmy nadal proszę o zgłaszanie współpracę.

 

O jakiej współpracy Ty piszesz w tym przypadku, firma ma dać za darmo profesjonalne konto reseller, na którym Ty będziesz zarabiał.

A co zaoferujesz firmie? Mały baner na mało odwiedzanej stronce?

 

Konto reseller służy do zarobku, powoduje zmniejszenie kosztów utrzymania np. firmy hostingowej na początku biznesu, a Ty chciałbyś to wszystko za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę dać resellera, ale po pierwsze o pojemności maks 20% twoich wymagań, po drugie z ograniczonym transferem, po trzecie wymagam od Ciebie przedstawienia obecnych statystyk stron, które chcesz na tym koncie umieścić oraz opisu planów rozwojowych, po czwarte wymagam umieszczenia bannera mojej firmy o standardowych wymiarach 468x60 px na każdej stronie (na stronie głównej, w nagłówku). O zwiększeniu dostępnych zasób możemy pogadać w momencie, kiedy mojej firmie się to będzie opłacało, znaczy reklama na stronach będzie przynosiła mi realny zysk.

 

Takie są realia, za darmo to nawet w gębę bić nie chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta już niedługo poproś mamę o kasę pod choinkę i znajdzie się budżet na resellera w jakiejś firmie. Jak poszukasz to już od 100-150 złotych niektóre firmy proponują resellery. Przyłączam się do wypowiedzi wcześniejszych przedmówców nic za darmo ewentualnie w gębę chociaż i za to też można zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie są realia, za darmo to nawet w gębę bić nie chcą...

 

Co do tego nie był bym taki pewnyrolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×