Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
webperfection

Poszukuję firmy do współpracy

Polecane posty

Witam wszystkich.

 

Zajmuję się tworzenia stron i sklepów internetowych. Poszukuję firmy, która będzie świadczyć dla mnie usługi hostingu. Na chwilę obecną interesuje mnie konto reseller.

 

Z mojej strony mogę zagwarantować długoletnią współpracę z terminowym regulowaniem płatności.

 

 

Wymagania:

- OS: Linux

- powierzchnia: 20GB

- transfer: 60GB

- zarządzanie kontami użytkowników w j. polskim

- osobny panel zarządzania dla klientów w j. polskim

- domeny i subdomeny ze wskazaniem na dowlony katalog (na jeden katalog może wskazywać kilka domen)

- tworzenie kont ftp ze wskazaniem na dowolny katalog

- PHP5 > 5.2.4 z biblioteką GD

- MySQL > 5.0

- APACHE 2 (mod_mysql, mod_xml, i mod_zlib, mod_rewrite)

- brak problemów z uprawnieniami dla plików - (moduł suexec lub podobny)

- IonCube Loader

- Cron

- brak ograniczeń lub duża ilość domen/aliasów/kont pocztowych/baz danych/wysyłanych maili

- codzienny backup, z możliwością odzyskania danych do 5 dni wstecz

- dostępny POP i IMAP

- dostęp do poczty przez WWW.

- mile widziana będzie możliwość podpięcia innych adresów IP do domeny (dostępnej z puli lub za dodatkową opłatę)

 

 

Oferty proszę przesyłać na adres: biuro [] webperfection.pl.

 

W ofercie proszę zawrzeć informacje dot. doświadczenia (mile widziane referencje), inne ograniczenia związane z ofertą (np. wykorzystanie procesora, RAM-u itp), możliwość zwiększenia powierzchni i trasferu z cennikiem. Jak również cennę za przedstawioną przeze mnie konfigurację.

 

PS. Cena nie jest najważniejszym elementem oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, konta reseller: http://mzone-net.eu/....php?d=reseller

Polecam RES20, na panelu WHM/cPanel.

 

- osobny panel zarządzania dla klientów w j. polskim

 

cPanel dostępny w kilkunastu językach

 

- zarządzanie kontami użytkowników w j. polskim

Niestety WHM jest tylko w języku angielskim.

 

Jeśli powyższa oferta Ci nie odpowiada, poszukaj reseller na panelu Directadmin, tam masz język Polski zarówna dla administratora jak i klienta.

W tym przypadku polecam Ci firmę castpol.pl , serwery w Polsce na DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja niedługo dostaję NIP i REGON także szukam stałych klientów na początek działalności. Jeśli byłbyś zainteresowany czymś takim to mogę Ci podesłać orientacyjne ceny. Ze sprzedażą musimy jeszcze troszkę poczekać na urzędy..

Zarządzanie kontami klientów miałbyś zrealizowane z poziomu panelu resellera, klienci z panelu klienta. Wszystko po Polsku. Bez sztywnych warunków, ze względu na to że hosting byłby mały zawsze można się jakoś "dogadać" no i nie zapominajmy o pomocy technicznej która byłaby na wysokim poziomie ze względu na ilość czasu jaki może poświęcić klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×