Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

[wirtualny] MySQL

Polecane posty

Hi,

 

potrzebuje serwera - zalezy mi tylko i wylacznie na bazie mysql.

 

Potrzebny jest pod stronke ala kwejk, demotywatory - cala strona bedzie stala na sharedzie w OVH (ze wzgledu na transfer / pojemnosc), natomiast jak wiadomo u nich cienko z bazami danych.

 

Calosc oparta standardowo o cake php, w bazie tylko trzy tabele. Zarazem, skoro shareda mam w ovh, wazne bedzie aby ping do serwera mysql byl niski, zatem przede wszytskim wazne sa dla mnie hostingi ze serwerami w ovh, ale nie jest to konieczne.

 

Pytanie co do ruchu - nie wiem jeszcze jak bedzie wygladala sprawa, wiec w razie czego abym mogl upgradowac pakiet na wyzszy.

 

Prosze o przedstawianie ofert. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shared w OVH? No niech Ci będzie... Popytaj Damiana, on zdaje się swoje darmówki w OVH rozdaje, może Ci tam coś upchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, OK, sam wolę wziąć jakiegoś VPSa niż się w sharedy bawić, szczególnie w OVH, ale to Twój wybór, nie mówię, że taki zły. Moja rada i tak pozostaje aktualna. Ewentualnie chyba jeszcze freecast ma serwery w OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat opóźnienie w ramach infrastruktury OVH może mieć poniżej 10ms, więc w zasadzie marginalne, ale 1. punkt nadal jest aktualny.

I nie jest to taki strasznie odgrzewany kotlet, ma tylko dwa dni. Czasem ludzie tematy sprzed miesięcy odgrzebują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za różnica 10 ms czy 30 ms, i tak tego okiem nie wychwyci,

a na stronach tego typu dłużej niż wczytanie bazy i tak zajmuje wczytywanie wszelkich widgetów i innych pierdółek.

w zasadzie jak już tak kombinujesz to serwer nawet za oceanem możesz mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny jest pod stronke ala kwejk, demotywatory - cala strona bedzie stala na sharedzie w OVH (ze wzgledu na transfer / pojemnosc), natomiast jak wiadomo u nich cienko z bazami danych.

 

Gdybym ja robił taką stronę to bym poszedł w serwowanie bazy i contentu z chmury np. Amazonu.

Samo się skaluje gdy ruch się zwiększy a i nie płaci się za to czego się nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×