Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DanielS

Serwis Skracania Linków SKR9.PL

Polecane posty

Witam,

 

Mam do sprzedania serwis służący do skracania oraz maskowania linków skr9.pl.

 

Serwis istnieje w sieci od kilku miesięcy, od tego czasu zyskuje on systematycznie popularność.

 

Serwis oparty jest o skrypt Advanced Short UR, wykonałem do niego autorskie tłumaczenie.

 

Nie wydaje mi się aby serwis w przyszłości mógł być kopalnią złota ale z całą pewnością jest możliwość

wypracowania całkiem dobrego dochodu (biorąc pod uwagę jego bardzo szybki wzrost).

 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt poprzez WHT, transakcja zakupu zostanie zabezpieczona poprzez aukcję na stronie premium.pl (domena przechodzi do kupującego automatycznie po dokonaniu wpłaty), na szczególne życzenie wystawię aukcję allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zaproponuj cenę na PW,

 

Serwisem (poza tobą) są zainteresowane dwie osoby i dziś wieczorkiem będę chciał zakończyć sprawę.

Mam zasadę, że dokonuje transakcji z pierwszą osobą która zaproponuje normalna cenę.

Wy jako kupujący wiecie ile dla Was warty jest serwis i ile możecie zaproponować.

 

D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście :)

 

Wyjątkiem będzie sytuacja w której kupujący zaproponuje cenę bez licencji.

 

W tej chwili muszę wyjść z domu, na wszystkie wiadomości odpowiem po 23.

 

D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Tak oczywiście :)

 

Wyjątkiem będzie sytuacja w której kupujący zaproponuje cenę bez licencji.

 

 

Moment.

Jeśli posiadasz wykupiona licencje na skrypt to jedynie możesz sprzedać poprzez przekazanie licencji.

Sprzedaż bez przekazania licencji na skrypt jest naruszeniem licencji i handel pirackim skryptem.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, masz rację.

 

Jednak problem można bardzo prosto rozwiązać.

 

Przedmiotem sprzedaży może być domena oraz baza danych, do tego tłumaczenie do skryptu (moje autorskie). Nabywca może sam pobrać skrypt z internetu (nie oszukujmy się znalezienie strony ze skryptem nie jest wielkim problemem) a po zakupie wgrać skrypt i do niego podpiąć tłumaczenie oraz baze danych. Zwalnia mnie to z jakiejkolwiek odpowiedzialności gdyż w tym momencie przedmiotem sprzedaży nie jest skrypt :)

 

Ale nie gdybajmy już, skrypt i tak do niczego mi się nie przyda więc licencje przekazuje wraz z zakupem :)

 

Co do serwisu to z związku z pytaniami "za ile go sprzedam" odpowiedź brzmi 170zł (tyle kosztował skrypt - który jest chyba najlepszy) + parę złotych dla mnie.

 

Pierwsza osoba która zaproponuje mi 260zł kupuje serwis (wraz z licencją , domeną tłumaczeniem) ;) No chyba że ktoś nie jest zainteresowany licencją (bo ją już posiada lub nie chce jej mieć z innego powodu , w to już nie wnikam) to 130zł :)

 

D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×