Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ednet

1and1 - reklama w TV

Polecane posty

W TV leci ostatnio reklama stron www w opłacie abonamentowej.

 

Czy ktoś z Was skorzystał z ich oferty? Jestem ciekaw jak wygladają i działają takie strony?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś, w sobotę, o godzinie okolo 6:00 rano, przeglądając jeden z Wordpressów, który ma być oddany klientowi w ciągu kilku dni, a nad którym pracowałem cały poprzedni miesiąc, serwer nagle zaczął zwracać 404.

 

Support 1and1 nie pracuje w weekendy i dowiedziałem się właśnie, że nie prowadzą backupów (przynajmniej w Polsce)

 

Powiem tak najgorsza firma z jaką się spotkałem! Wysłałem maila w sprawie spamu jaki wysyła ich klient, mail został zlany po kilku dniach postanowiłem zadzwonić do nich i poinformować o zaistniałej sytuacji.

 

Pierwsza rozmowa z Pania podniosła mi ciśnienie odpowiedziami

- "nie udzielę Panu odpowiedzi bo nie jest Pan naszym klientem",

- "administrator nie sprawdzi logów bo nie mają wglądu do zasobów klientów"

- "nie wiem gdzie Pana maila pewnie gdzieś jest ale nie mogę go odnaleźć bo nie mam takich uprawnień"

- "moja wiedza się tu kończy"

 

Zadzwoniłem do nich zapytać czy jest u nich funkcja wildcard do dynamicznego tworzenia subdomen ale przy telefonie siedziała tak tępa kobieta, że nie wiedziała o czym ja do niej w ogóle mówię.

 

Internal Server Error.

Support twierdzi, ze wszystko jest ok.

 

Itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku pisałem o niemieckiej solidności - w przypadku Ein und Ein to niestety wygląda raczej na amerykańską solidność, czyli tandeta na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość usług mają marną. Zamiast marnowaniem kasy na kampanie reklamową mogliby przyłożyć się do jakości usług... Chodź tu polski oddział niewiele może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby Home.pl czy Nazwa.pl są największymi firmami hostingowymi cz rejestratorami domen, mimo że nie oferują jakiejś nadzwyczajnej jakości, ani tym bardziej cen? Otóż oni są wszędzie, Internet, Prasa czy nawet TV.

1and1 też chce tak zdobyć klientów :) o ile jeszcze nazwa czy home zapewniają przyzwoitą jakość swoich usług i tym samym ludzie/firmy przedłużają u nich usługi, to raczej 1and1 nie znajdzie lojalnej klienteli, równie szybko jak będą do nich przychodzić, tak szybko uciekną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×