Skocz do zawartości
Edart

KONKURS: stwórz najlepsze konto www

Polecane posty

Witam.

 

Ogłaszam start konkursu, którego organizatorem jest firma FHU EDART, właściciel serwisu: szybki-serwer.pl

 

Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie napisanie parametrów idealnego wg niego konta hostingowego - mogą to być także konta seo lub vps.

Można używać wszelkich parametrów, np. limit transferu, obciążenie cpu, ilość baz mysql itp itd.

Do propozycji konta musi też być załączona cena za proponowany pakiet (może być roczna, miesięczna czy nawet wieczysta).

 

Konkurs trwa od 19.09.2011 do 15.102011 r. włącznie.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zakupu dowolnego konta ze strony szybki-serwer.pl od 19.09.2011 do 15.102011 r. włącznie.

 

16.10.2011r. wyłonimy 3 finalistów i zostanie uruchomiona ankieta. Głosowanie będzie otwarte do 05.11.2011.

Kto zdobędzie najwięcej głosów wygrywa.

 

Nagrodą jest:

- umieszczenie "idealnej" oferty na stronie szybki-serwer.pl

- prowizja wieczna 25% przychodów z "idealnego" konta- dopóki będzie w ofercie.

- konto zostanie nazwane tak jak będzie chciał zwycięzca konkursu: może to być nazwisko, ksywa, nazwa firmy, nazwa domeny itp. (zakaz nazw obraźliwych i niecenzuralnych)

 

Propozycje konkursowe proszę przesyłać na adres: konkurs@duu.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

- proponowaną nazwę konta

- proponowane parametry konta

- proponowaną cenę/y konta

- login posiadanego i opłaconego konta lub serwera w szybki-serwer.pl

 

Ograniczenia: w konkursie nie mogą brać udziału właściciele i przedstawiciele firm mających w swojej ofercie hosting ( sorry ;) )

Wszystkich innych serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że sprzedacie w najbliższym czasie trochę kont minimini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi. Dajecie ludziom do ręki narzędzie do autopromocji (i jeszcze zarobienia na tym), więc nie ma się co dziwić, że wielu chce skorzystać. Ja się nie będę wygłupiał - po pierwsze jestem zdania, że nie ma "idealnych" pakietów, co klient, to potrzeby, a po drugie nawet jak bym już wyszedł z jakąś propozycją, to znając realia byłaby ona nie do zaakceptowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pakiet musi być taki aby był atrakcyjny dla klienta, a równocześnie zapewniał zyski dla firmy ;)

wiadomo że nie ma jednego idealnego pakietu dla wszystkich, chodzi o to aby to był jak najpopularniejszy pakiet.

jeżeli ten pomysł wypali i wybrany pakiet sprawdzi się w praniu, to bardzo prawdopodobne że powtórzymy ten konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że ja się średnio na to zapatruje, szczególnie marnie widzę te 25%. Jak widzę te komentarze (o hostingu w firmie), że ludzie faktur nie dostają, to średnio mi się chce wierzyć że 25% zwycięzca dostanie z każdego konta. My się narobimy, a być może dostaniemy w rzeczywistości co dziesiąte 25% (2.5%) - bo nikt nie udowodni ile takich hostingów się sprzedało.

O ile... . A bazując na nieraz bardzo dużym i cennym doświadczeniu wielu webmasterów, jakie parametry są potrzebne dla ich klientów, aby spokojnie mogli korzystać z hostingu - nie trzeba robić kosztownych badań rynku, jak można wykorzystać jakiegoś napalonego na niepewne grosze muła :) - bez obrazy, ale takie mam odczucie jak widzę taki konkurs, robiony przez firmęz taką reputacją.

Tak samo jak np. to, że zlecenia.przez.net to farma niewolników sprzedających się za bezcen :P - więc jak tak nie uważacie, to znaczy że to co wyżej napisałem to głupota ;)

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

średnio się zapatrujesz bo zarejestrowałeś się tylko po to aby robić "jazde" po szybki-serwer.pl

 

 

nie uważam tak, więc głupoty piszesz, włącznie z tym o zlecenia.przez.net = ogłaszają się wolni ludzie i robią za tyle za ile chcą.

jeżeli takie osoby są dla Ciebie konkurencją to znaczy że "cienki" jesteś w swoim fachu lub nie masz wyrobionej marki i nie umiesz się przebić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę że 15 października upływa termin nadsyłania konkursowych propozycji "najlepszego konta hostingowego", więc czasu już nie wiele.

 

Dodam że jak na razie większość propozycji jest dość absurdalna, więc szanse na wygraną są bardzo duże :)

 

Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Konkurs zakończony, przyznam że dość łatwo było wybrać zwycięzcę, większość osób dość "żartobliwie" podeszła do tematu ;)

 

Zwycięzcą jest:

 

SEMtec Sp. z o.o.

ul. Łabędzia 12

80-126 Gdańsk

Poland

 

w najbliższych dniach na naszej stronie pojawi się konto o parametrach:

 

SEMTEC SEO

 

powierzchnia 5 GB

transfer/mies. 35 GB

bazy danych b/o

konta e-mail b/o

konta FTP b/o

ilość domen b/o

adresy IP 100

cena (miesiąc) 49 PLN brutto

cena(rok) 499 PLN brutto

 

Dziękuję wszystkim za udział i gratuluję zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×