Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zawi

Hosting dobrej jakości

Polecane posty

witam,

interesuje mnie hosting tak do 300-400zł na poczatek (w sensie jednego roku potem juz kolokacja albo cos dedykowanego)

 

firma naprawde musi byc konkretna bo proejkt jest b. powazny cos z rozmachem na wzor http://trojmiasto.pl

 

myslalem nad nazwa.pl ale maja jakis kijowy panel i tylko 60gb transferu (ew. 120gb) a kobiety z pomocy technicznej głupsze od plytek chodnikowych

zalezy mi na czasie, prosilbym o podawanie naprawde jakis powaznych firm z super wysokim uptime i bez zadnych wybrykow adminów, lub jakies alternatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.home.pl

dobra jakość gwarantowana.Miesiąc temu u nich kupiłem konto(po 14 dniowym tescie),teraz wiem dlaczego są numerem 1 na polskim rynku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no home.pl to wiadomo marka, ale sa dośc ... sztywni. trzymaj sie pakietu i nic wiecej, a pakiety maja ograniczone (np. bazy msql)

 

a jakby ktos mial wybierac miedzy hospes.pl a easyisp.pl to co?

albo jeszcze jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby ktos mial wybierac miedzy hospes.pl a easyisp.pl to co?

albo jeszcze jakies inne?

 

easyisp.pl korzysta z darmowego panelu do obsługi hostingu:|-

IMHO może to dobre ale nie dla dużych projektów

 

hospes.pl ma swoje autorskie rozwiązania- więc jeśli to ma być poważny projekt i hosting - ze sprawną i szybką obsługą jeśli coś nie działa- to wybrałbym hospes.pl. Hospes.pl tworzy swój panel więc masz przynajmniej pewność, że jak coś padnie to są to w stanie poprawić.

Poza tym serwery mają w Polsce i bardzo szybko reagują.

No i zawsze odbierają telefony i odpisują na maile z pytaniami i problemami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
easyisp.pl korzysta z darmowego panelu do obsługi hostingu:|-  

IMHO może to dobre ale nie dla dużych projektów

 

od kiedy DirectAdmin jest darmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie polecam serwer na easyISP.pl

 

szybki, niezawodny, obsługa tech. ma dobrą opinię, serwer w Polsce

 

zadowolony jestem z easyWeb, spełnia swoją rolę, jest dla mnie póki co wystarczająco optymalny.

 

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i faktycznie na home.pl jest troche sztywny pakiet, ale zyskujesz tam na szybkosci, stabilnosci i dobrej pomocy technicznej. Jesli potrzebujesz cos naprawde dobrego to moze zrezygnuj z hostingow, i zinwestuj w jakiegos dedyka+admina do niego.

 

ps. plaaaagaaa postów o easyIPS... :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem to ja jestem tym forum overflooderem :)

 

Inicjuje tematy na nowo, bo czekam na jakieś aktualności na temat opinii innych uzytkowników tego serwera.

 

A widać, że tematy o easyISP przygasły troszku.

 

Żeby nie było, że jestem prosto z ich serwerowni, czy biura, pooglądajcie sobie moje stronki:

 

Mam stronki, które są w przygotowaniu (już działają, ale trzeba userów i rozgłosu, żeby rozkręcić dyskusje :)) i jedną już dośc starsiawą.

 

www.kardell-fusion.xorg.pl - CMS o muzyce, będzie się rozwijał na bieżąco, all style muzyczne, all kind of users :)

 

www.polish-powah.xorg.pl - - forum o Polsce, Polakach, dylematach itp. (nierozreklamowane jeszcze dlatego jest tam cichutko póki co, ale inicjatywa wydaje mi się dość trafiona w aktualnym czasie)

 

www.kardell-optimaid.xorg.pl - moja stara stronka, coś tam się może Wam krzaczyć na FireFoxie, nieoptymalizowana, menu i logo we Flashu. Otwierajcie w IE, Maxthonie, czy innych mu podobnych, bo inaczej są problemy z racji niemodnych już ramek :)

 

Pozdrawaim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to ja jestem tym forum overflooderem :)

 

Inicjuje tematy na nowo, bo czekam na jakieś aktualności na temat opinii innych uzytkowników tego serwera.

 

A widać, że tematy o easyISP przygasły troszku.

 

Żeby nie było, że jestem prosto z ich serwerowni, czy biura, pooglądajcie sobie moje stronki:

 

Mam stronki, które są w przygotowaniu (już działają, ale trzeba userów i rozgłosu, żeby rozkręcić dyskusje :)) i jedną już dośc starsiawą.

 

www.kardell-fusion.xorg.pl - CMS o muzyce, będzie się rozwijał na bieżąco, all style muzyczne, all kind of users :)

 

www.polish-powah.xorg.pl - - forum o Polsce, Polakach, dylematach itp. (nierozreklamowane jeszcze dlatego jest tam cichutko póki co, ale inicjatywa wydaje mi się dość trafiona w aktualnym czasie)

 

www.kardell-optimaid.xorg.pl - moja stara stronka, coś tam się może Wam krzaczyć na FireFoxie, nieoptymalizowana, menu i logo we Flashu. Otwierajcie w IE, Maxthonie, czy innych mu podobnych, bo inaczej są problemy z racji niemodnych już ramek :)

 

Pozdrawaim :-)

 

to chyba masz pecha bo w tej chwili nie działaja Twoje stronki :) i całe easyips.pl też ... chyba za bardzo ich rozreklamowałeś i ludzie zaczęli masowo tam konta kupować :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×