Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kucziapa

[Sprzedam] Licencja Direct Admin

Polecane posty

Gość kucziapa

Witam

 

jak w temacie mam na sprzedaż licencję na panel direct admin

licencja leży już jakiś czas nie używana więc chcę ją sprzedać

licencja jest dożywotnia i jest typu external

 

Cena jaka mnie interesuje to 160zł

z racji tego, że jestem osobą prywatną nie mogę wystawić FV.

 

Kontakt pw

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj id klienta celem weryfikacji w DA, ponieważ cena jest podejrzanie niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucziapa

Podaj id klienta celem weryfikacji w DA, ponieważ cena jest podejrzanie niska.

 

sprzedane już wysłałem screena z panelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

he, he

Rekord transakcji: 20 minut

No wwwybacz kamikadze boski wiatr ;) "nas bohaterów narodowych, prądem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że muszę włączyć się do rozmowy. To ja wysłałem PM, że kupuje tylko chce screen. Przelew zrobiony teraz czekam na dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie będzie to również najszybsza wtopa. Brak kontaktu ze sprzedającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... 160 PLN za external? Chyba internal jak już... idź z nr konta do odpowiedniego banku (wygoogluj 4 pierwsze cyfry rachunku) i potwierdź dane sprzedającego, jeśli nie będą pasowały, poproś ładnie o dane osoby z numeru konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

"a nie mówiłem"

 

No wybacz, ale nie trzeba być mocno rozgarniętym, żeby wywąchać przekręt nosem.

Ponad 70% mega rewelacyjnych cenowo ofert ma podwyższony stopień ryzyka (bazują na atrakcyjności cenowej), 25% to pewny przekręt. Pozostaje niestety 5% tych uczciwych.

Jednakże nie zmienia to faktu, że jeśli external kosztuje 299$ to przy kursie $ wychodzi jakieś ~900zł, cena 160zł to niecałe 18% wartości. (czerwona lampka)

Ciekaw jestem jaki ci screen wcisnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Czemu ten user ma licznik 91 postów, a de facto nie ma żadnego oprócz tego wątku?!? Gdzie wessało 89?!?

(do tego w profilu jest 91, tutaj widać 33 WTF?!?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Czemu ten user ma licznik 91 postów, a de facto nie ma żadnego oprócz tego wątku?!? Gdzie wessało 89?!?

(do tego w profilu jest 91, tutaj widać 33 WTF?!?)

 

 

No to jest zastanawiające.

Myślę, że w tej kwestii pożądane jest wyjaśnienie kogoś z załogi, gdyż licznik postów jest pewnego rodzaju wykładnią wiarygodności.

l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została zgłoszona na policję.

 

W całej sprawie najsmutniejsze jest to, że właściciel forum bagatelizuje całą sprawę. Użytkownik kucziapa dalej może logować się na forum celem kręcenia swoich "wałków" :( Zawiodłem się na społeczności WHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Ale to dobra nauczka na przyszłość, logicznie myśląc nie popełnił byś tego błędu.

 

ps. kiedyś był rusel, teraz ma następce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiodłem się na społeczności WHT

Nie wiń całej społeczności WHT, tylko jednego usera.

Po to jest forum i ta społeczność, aby pomagali w takiej sytuacji, wystarczyło napisać PW do kogoś, czy dać posta z prośbą o opinię na temat takiej transakcji.

 

A tyle razy się na forum pisało, że sprzedaż takich licencji przez osoby prywatne jest niezgodne z regulaminem DIrectadmin.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MZone Group: tak samo jak sprzedaż licencji internal a jednak ma to miejsce

 

Ja rozumiem, gdyby był to użytkownik, który zarejestrował się dwa, trzy miesiące temu, ale ten użytkownik zarejestrował się 08-październik 08. Poza tym dlatego nadal ma dostęp do forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ostatnio 7 Września był. Może miał wypadek? Nie jednokrotnie to mówiłem, ale często się zdaża (może nie tak często jak prawdziwe oszustwa) to, że sprzedawca miał jakiś wypadek itp itd. Szkoda że nie masz kontaktu żadnego do niego lub jego rodziny (telefon, adres) to byś się mógł z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 7 Września był. Może miał wypadek? Nie jednokrotnie to mówiłem, ale często się zdaża (może nie tak często jak prawdziwe oszustwa) to, że sprzedawca miał jakiś wypadek itp itd. Szkoda że nie masz kontaktu żadnego do niego lub jego rodziny (telefon, adres) to byś się mógł z nimi skontaktować.

 

Wypadek ?yyy

 

Dał kradziony nie swój screen - skopiował og komuś z ogłoszenia więc na 99 % oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio 7 Września był. Może miał wypadek? Nie jednokrotnie to mówiłem, ale często się zdaża (może nie tak często jak prawdziwe oszustwa) to, że sprzedawca miał jakiś wypadek itp itd. Szkoda że nie masz kontaktu żadnego do niego lub jego rodziny (telefon, adres) to byś się mógł z nimi skontaktować.

 

Zgubiłem wcześniej ten post... haha :D

 

Tak, kupując u kogoś bierze się jego dane, dane jego mamy, babci, cioci i stryja od razu. ;)

 

Był dawno, teraz wejść nie może, bo ma zbanowane konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Tak, kupując u kogoś bierze się jego dane, dane jego mamy, babci, cioci i stryja od razu. ;)

 

Zapomniałeś dodać że kuzynki też powinno się brać :-) Dobrze że jestem bystry. Tylko że on nie wziął nawet jego adresu z tego co wyczytałem, więc powinien wziąć z Ciebie przykład i brać adres całej rodziny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×