Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dexieco

Poszukuje ...

Polecane posty

Na wstępie notka dla moderatora, jeżeli zly dzial proszę o przeniesienie.

 

Szukam osoby, która za nieodpłatnie lub za nie wielką opłatą udostępni mi konto użytkownicze na serwerze systemem Windows. Nie mogę znaleźć firm co oferuje same konta tylko VPS z windows. Lecz to narazie za duży wydatek, mam do sprawdzenia na dłuższą metę( 3 tygodnie) , bota gg jeżeli się sprawdzi to no zakupię serwer z Windowsem.

 

Gdyby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny

 

P.S. Nie piszcie mi o botach na linuks, bo to poprostu nie warte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×