Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Xavier66

Hosting pod imageboard.

Polecane posty

Witam, otóż postanowiłem założyć imageboard po raz drugi. No i pojawia się mały problem, poprzednim razem założyłem na dość znanej, amerykańskiej firmie(nazwy niestety nie pamiętam) , ale co sie okazało, że po uzyskaniu magicznej liczny 1000 użytkowników. Dostałem wiadomość, że mój serwer generuje za duży ruch, że przeciąża serwer, i kilka garści punktów z regulaminu. oczywiście serwer nie miał JEDNEJ SETNEJ USTALONEGO TRANSFERU I PRZECIĄŻENIA.

 

Z resztą, chciałbym abyście mnie polecili serwer miejsca minimum kilka gigabajtów, transferu co najmniej kilkadziesiąt. No i szybką bazę danych(bardzo dużo zapytań ).

Po tym dość nie miłym doświadczeniu, stwierdziłem że być może rozwiązaniem byłbym VPS, wtedy 100% wiedziałbym za co place. Zwłaszcza że fajnie byłoby mieć bajery typu, IRC, chat, mały serwer do grania od czasu do czasu z kolegami.

Albo jakiś dość dobry i zaufany hosting.

Cena do 60zł miesięcznie. Ale wiadmo wolałbym coś w granicach 30-20zł.

 

Podobno chany są dość często DoS'owane więc, też bym wolał coś zaufanego. I najlepiej konfigurowalnego.

 

Typy:

OVH.pl, -najchętniej

mediatemple.net - w ostateczności, dużo sie naczytałem o chmurze.

http://www.budgetvps.pl/ - tak na początek.

Widziałem też w internecie dość cieakwe chmury, którymi można sobie dowolnie upragdować, bardzo coś takiego by mnie przypadło do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×