Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
INTER-COM

[KUPIE]TANIE KLUCZE STEAM

Polecane posty

Witam

Zakupię tanie klucze steam ok 100 sztuk, najlepiej prosto od dystrybutora

Szczegóły na PW

 

Proszę o kontakt

admin@intercom.czest.pl

 

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez INTER-COM (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Znaczy zupełnie losowe klucze steam? Mogę trochę wygenerować za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zupełnie losowe klucze steam? Mogę trochę wygenerować za darmo.

 

Chętnie wziałbym kilka - wiecej na PW.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Yyy jak to losową? Czyli klucze będzie można aktywować? Czy są to tak o przepisane/wymyślone klucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A myślisz że te aktywowane na allegro to skąd mają :) Byle dziciaki z kontem Junior sprzedają kilkanaście w aukcji aktywowanych kluczy. Lecą negatywy a allegro nic z tym nie robi. Ludzie później co robią z takim kluczem? 90% ma na to wyje***e i kupuje nowy a 10% pisze do administracji że jego konto zostało skradzione i po kluczu dostają nowe (słyszałem że kilka osób dostało takie konta :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Ludzie... błagam, bądźcie poważni. Ja sobie ŻARTOWAŁEM. Gratisowy kod do CS: 2222222222223. Proszę.

 

Chodziło mi o to, że INTER-COM nie napisał, do jakiej gry je chce... Steam obsługuje ich kilkaset...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ludzie... błagam, bądźcie poważni. Ja sobie ŻARTOWAŁEM. Gratisowy kod do CS: 2222222222223. Proszę.

 

Chodziło mi o to, że INTER-COM nie napisał, do jakiej gry je chce... Steam obsługuje ich kilkaset...

 

:) Ale i tak moim zdaniem sprzedaż używanych Steam Key powinno być zabronione i podlegać karze :) Tyle osób co na allegro zostało nabitych w butelke bo piszą albo małym drukiem z czcionką co prawie niczym nie różni się od białego tła albo w ogóle nie dają info że steam używany i jest płacz w komentarzach :)

 

 

 

Co do tematu to skontaktuj się z keye.pl może przy większej ilości dostaniesz większą zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Od kiedy Steam pozwala na ponowne używanie kluczy? Przecież po użyciu są one na stałe przypisywane do konta.

Edytowano przez AceDude (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

napisz na sklep [at] isedo.pl kluczy do jakich gier szukasz i w jakich ilościach. Prześlę ofertę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Od kiedy Steam pozwala na ponowne używanie kluczy? Przecież po użyciu są one na stałe przypisywane do konta.

 

Ja ci mówie że ktoś tak robił i polecał innym. Czy działa nie wiem bo nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są stale przypisane do konta po pierwszej rejestracji, ale nikt nie powiedział że nie można sprzedać / zmienić hasło do konta (nazwa np. konta steam Y7jhh34 - A nazwe usera zawsze można zmienic na swoj nick -wiec nikomu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są stale przypisane do konta po pierwszej rejestracji, ale nikt nie powiedział że nie można sprzedać / zmienić hasło do konta (nazwa np. konta steam Y7jhh34 - A nazwe usera zawsze można zmienic na swoj nick -wiec nikomu to nie przeszkadza

 

Wcale nie jest tak łatwo zmienić hasło na steam jeśli się nie jest jego właścicielem. Valve ostatnio sporo zabezpieczeń porobiło...

 

A zawsze jak kupisz takie używane konto to właściciel posiadający dowód zakupu może odzyskać takie konto bez żadnego problemu, a Ty zostajesz na lodzie bez konta i bez pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×