Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
srok@

Zapłata w yahoo?

Polecane posty

Zwykłą kartą "visa elactron" z mbanku nie zapłacisz. Takich płatności można dokonać kartami "wypukłymi" albo możesz skorzystać z ekarty (specjalnej do płatności w internecie) lub z konta w innym banku np inteligo, tam karta visa electron posiada kod CVV i za jej pomoca możesz dokonywać płatności w internecie. Chyba jeszcze "płaskie" karty z Deutsche Bank umożliwiają płatność ale tego już nie jestem pewien na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w yahoo można płącić zwykłym delfinkiem mbanku?

mozna. to jest zwykla visa electron

Do takich transakcji mBank rekomenduje eKARTĘ wirtualną, wydawaną do rachunków eKONTO i izzyKONTO.

 

Tego typu transakcje można realizować także kartą Visa Gold wydawaną do rachunków eMAX i eKONTO, czy wypukłymi kartami kredytowymi (Visa Classic, Visa Gold)

Natomiast kartą Visa Electron (także płaską, karta kredytową Visa Electron, Visa Business Electron i izzyKARTĄ) nie ma możliwości realizowania zakupów przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w yahoo można płącić zwykłym delfinkiem mbanku?

czyli eKarta. Mozna.

 

Widze Bartol że masz problem z odróżnieniem karty wydawanej do ekonta (czyli tzw delfina-Visa electron) od eKarty (karty wirtualnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze "płaskie" karty z Deutsche Bank umożliwiają płatność ale tego już nie jestem pewien na 100%.

Jak już napisałem w innym temacie, polecam ekartę od ing TYLKO do płatności internetowych i jest zgodna z Visa. Do wydania takiej ekarty nie jest potrzebny żaden rachunek w ing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze Allekarta ale jest ona tylko dla uzytkownikow allegro.pl

 

 

www.allekarta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×