Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Mały CMS

Polecane posty

Witam, poszukuję jakiegoś niewielkiego CMS'a pod stronę z kilkoma zakładkami, typu: Teksty, Newsy, Wywiady itd.

 

Zależy mi na dużej ilości darmowych szablonów. Ma to być mała stronka bez żadnych fajerwerków :)

 

Fajnie by było gdyby CMS był po polsku.

 

Macie jakieś propozycje? Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam,

Kolopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod takie coś fajny jest TSI-G CMS z tym że do niego szablony trzeba wykonać samemu. Ale oparty na smartach więce bez żadnego problemu się wdraża :)

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod takie coś fajny jest TSI-G CMS z tym że do niego szablony trzeba wykonać samemu. Ale oparty na smartach więce bez żadnego problemu się wdraża :)

 

Z tego co wiem to wsparcie dla tego skryptu znikło, wraz ze sklepem, w którym był sprzedawany jakieś dwa lata temu... Chyba, że mówimy o innym TSI-G.

 

Aj... Przez przypadek kliknąłem na minusa dla Ciebie. Proszę moderatorów o usunięcie punktów :)

Edytowano przez Dawid Sz. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie testuję Drupala, ale nie wiem czy się na niego decydować tongue.gif

 

Drupal jest zabójczo prosty i łatwy w obsłudze, myślę że byłby to najlepszy wybór dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie może znikło ale skrypt nadal krąży w sieci:)

 

Krąży, ale jakby na to nie patrzeć nielegalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wordpressa. Ogromna ilość darmowych skórek i pluginów dzięki którym bez programowania zrobisz wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy. Obsługa i instalacja jest banalnie prosta, w internecie dużo stron PL ze wsparciem. Jak zdecydujesz się wydać kilka zł na szablon lepszej jakości to polecam themeforest.net można tanio kupić ładne szablony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Wybrałem właśnie Wordpressa, ponieważ do niego znalazłem odpowiedni szablon ;) Może nie jest z byt lekki ze względu na wtyczki, ale jakoś sobie radzę. Nawet ich nie potrzebuję.

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×