Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Najdroższe polskie domeny

Polecane posty

Gość

Witajcie

 

Najdroższą sprzedaną domeną w Polsce jest domena: opony.pl która została sprzedana za prawie milion złotych (960 tysięcy zł). Jest to oficjalna informacja, a nieoficjalnie mówi się o tym, że domena play poszła za podobną sumę.

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nic nowego... Wyszukane domeny na które jest wysoki popyt chodzą za podobne ceny...

 

Sąsiad prowadzi działalność która polega na skupie/sprzedaży domen i jak widzę jego ofertę to średnia cena jest w granicach 20-100 tysięcy złotych...

 

:)

 

Nie bez powodu jeździ nowym Dodgem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jednak jest różnica 20-100k, a prawie milion złotych :) Ten rynek dopiero się rozwija i tak jak nieruchomości ceny będą tylko rosły. Szukając fajnej nazwy jesteśmy już praktycznie skazani na rynek wtórny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jednak jest różnica 20-100k, a prawie milion złotych :) Ten rynek dopiero się rozwija i tak jak nieruchomości ceny będą tylko rosły. Szukając fajnej nazwy jesteśmy już praktycznie skazani na rynek wtórny.

 

Dokładnie. Ciężko obecnie znaleźć jakąkolwiek fajną, ciekawą nazwę, by była jeszcze wolna. Odkąd domena jaroslawkaczynski.pl została sprzedana wysoko, ludzie masowo zaczęli rejestrować domeny ze znanymi osobami w nazwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jednak jest różnica 20-100k, a prawie milion złotych :) Ten rynek dopiero się rozwija i tak jak nieruchomości ceny będą tylko rosły. Szukając fajnej nazwy jesteśmy już praktycznie skazani na rynek wtórny.

 

Dla mnie i te 20k jest dużo za adres...

 

Facet posiada kilkanaście takich domen i ruch ma nawet niezły na swoich aukcjach co świadczy o tym że jest ruch na rynku domen (jak dla mnie oczywiście)... Niestety jest wysyp słabych domen sprzedawanych na allegro po złotówce co przysłania prawdziwy biznes domenowy i dzieci które zarejestrują domenę za te 13zł chcą ją sprzedać za 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jaroslawkaczynski.pl - nie została sprzedana :) - znam właściciela od podszewki. Były dwie aukcje na prawie 100 tys. żadna nie została w pełni zrealizowana.

 

O no to jestem źle poinformowany. Wiem, że jedna aukcja była, ale sprzedawca odwołał wszystkie oferty. Potem wystawił drugą, gdzie jednak nie odwołał ofert. Media także piszę o dokonaniu sprzedaży. Widocznie poza allegro uzgodnili, że jednak nie będzie sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×