Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
alpine5

[Poszukuję] Handlowców do sprzedaży powierzchni reklamowej na portalu branżowym

Polecane posty

Poszukuję handlowców do sprzedaży reklam (banery, wpisy do bazy danych etc.) na branżowym portalu internetowym (szeroko pojęta branża nieruchomości).

 

Praca stała lub dodatkowa, zależy ile kto ma czasu. Żadne czary-mary z jakimi można się spotkać od lat w różnego rodzaju ogłoszeniach (sam się niestety nie raz na takowe naciąłem).

 

Portal o którym mowa jest profesjonalny, a ja (z racji znajomości branży nieruchomości oraz internetu) byłem przez kilka ostatnich miesięcy głównym jego konsultantem. Przyznam nieskromnie, że będzie lepszy od wielu przeciętnych branżowych portali obecnych na rynku, bo tworzą go ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

Wynagrodzenie prowizyjne, forma współpracy dowolna (oprócz umowy o pracę oczywiście), idealne rozwiązanie dla osób, które szukają dodatkowego zajęcia (można to połączyć z obecną pracą np. przedstawiciela handlowego, telemarketera etc.), a także dla kogoś, kto chciałby pracować tylko u nas.

 

Więcej szczegółów mogę podesłać na maila lub prv, zainteresowanych proszę o kontakt. Mój adres służbowy: sebastian.falana@3hold.eu

 

 

Edytowano przez alpine5 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×