Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
berix

error bazy msql - vipower

Polecane posty

Witam nie czekając na odpowiedz bok bo nie mam cierpliwości a sprawa jest ważna. Otóż wróciłem z pracy i wchodząc na moja stronę oparta na WP ukazały się dziwne komunikaty na stronie głównej m.in.

 

WordPress database error: [Got error 28 from storage engine]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_posts.* FROM wp_posts INNER JOIN wp_term_relationships ON (wp_posts.ID = wp_term_relationships.object_id) WHERE 1=1 AND ( wp_term_relationships.term_taxonomy_id IN (1,4,5,6,7,8,9,89,88,113,126,127,222) ) AND wp_posts.post_type = 'post' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'private') GROUP BY wp_posts.ID ORDER BY wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 4

 

okej wchodząc w panel admina odkrywam ze zostały usunięte wszystkie kategorie po prostu sobie znikły ale pisze ze jest 55 pozycji. Tak jakby byly ale ich nie ma...

 

następnie zagłębiając się dalej w błąd, sądząc po komunikacie "WordPress database error:" wynika ze to blad mysql a wiec na phpmyadmin wchodząc np na tabele z kategoriami wyskakuje blad

#1030 - Got error 28 from storage engine 

 

wina vipower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shared? Jeśli tak, to winny jest usługodawca. Ten błąd to najprawdopodobniej przepełnienie partycji, najczęściej /tmp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stronka juz smiga i dostealem szybka odp z bok-u a ten temat założyłem czysto informacyjnie by się dowiedzieć czegoś więcej na temat bledu jak tutaj

najprawdopodobniej przepełnienie partycji, najczęściej /tmp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×