Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matz

[wirtualny] Hosting pod małe forum

Polecane posty

Zakładam forum, nie bedzie sie raczej szybko rozwijac, ani nie bedzie mialo duzego ruchu sieciowego..

Potrzebuje jedynie dobrego, stabilnego serwera, co polecacie? Lata temu mialem na webdzie, ale slyszalem, ze ostatnio cos im nie idzie firmowanie ;)

Bylem tez uzytkownikiem HEKKO? Chyba, ze calkowicie cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A istnieje tak mozliwosc, ze jak wezme pakiet najnizszy tj. START 1, to po np. 3 miesiacach bo odpowiedniej doplacie bede mogl wejsc na pakiet wyzej? Z tego co widze, jedynie jest oplata roczna za to, dlatego tez pytam :)

 

 

aa i gdzie najlepiej wykupic domene? .pl ? Tez u nich?

Edytowano przez matz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, na wyższy pakiet możesz przejść w każdej chwili.

Na niższy tylko w momencie rozliczenia.

 

Ja jednak co do domen polecę MasterNet.pl oraz Dropped.pl

Z OVH nie miałem styczności - nie wypowiem się na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do domen, to przeniosłem je z masternet, została mi jeszcze tylko jedna. W moim subiektywnym odczuciu OVH będzie tutaj lepszym rozwiązaniem a dropped nie testowałem rolleyes.gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na krotko czemu akurat ovh ?

Co do hostingu nie poleciłbym ich. Jeżeli chodzi o domeny, to niska cena, pewność. Kiedyś się obudziłem i chciałem zmienić DNS mojej domeny, a poza tym przedłużyć abonament, bo było kilka dni do końca. Okazało się, że mojej domeny nie ma w panelu, support nie odpowiada bo ma długi weekend (a potem za dużo zleceń żeby mnie tak szybko obsłużyć), telefon nie odpowiada. I ani nie mam dostępu do DNSów domeny ani możliwości jej przedłużenia. Morał z tej bajki jest taki, że zdążyłem w tym czasie uzyskać kody authinfo od nadrzędnej firmy i przenieść swoje domeny do OVH. Przynajmniej wiem, że nie spotka mnie niemiła niespodzianka, a ceny te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×