Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[szukam] Wysokiej jakości hostingu z DA

Polecane posty

Gość

Nie mogę znaleźć przycisku, że "nie zgadza się" (WTF? gdzie to się podziało?). Proszę o nie wrzucanie tutaj ofert przez firmy. Jedynie klienci polecający firmy. Odpadają wszelkie ŁebskieNety i inne Ziomhosty.

 

Hello,

 

Dawno nic nie szukałem, tym razem mega mocno potrzebuję czegoś koniecznie na DA z Roundcube.

Nie jestem teraz w stanie określić pojemności i transferu, więc proszę o jakieś podpowiedzi klientów dobrych firm.

Unixstorm? Co jeszcze?

 

DA i jakość, serwery w PL najlepiej. Kasa nie za niska, ale tez nie za wysoka. Za konto 2GB dysku 10GB transferu miesięcznie żeby dać ze 150zł rocznie, albo 80-90 półrocznie albo 50zł kwartalnie. Coś w takich klimatach, najlepiej, aby były płatności kwartalne (idealnie miesięczne, np. 15-18zł, ale wiadomo ; )

 

Mam klienta, który "wisi mi" do końca swojego abonamentu i chcę go po cichu gdzie indziej przenieść z VPSa z DA, którego chyba olewam. Prosta wizytówka z paroma podstronami, nic szczególnego.

 

Dzięks,

 

Miłosz / Sponsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Bierz unixstorm ;)

Coś to mam jedno prawie nieuzywane konto, mogę cię tam wrzucić no problemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno mogę polecić Unixstorm. Stosunek jakość/cena jest rewelacyjny. Uptime bliski 100%. Jeżeli co kolwiek ma się dziać, to klienci są o tym informowani, a nie tak jak się utarło na forum, "zapłaciłeś 200zł i masz pretensje?". Dlatego bardzo ich sobie cenię, bo nie trzeba u nich wydawać milionów, żeby Cię traktowali jak klienta. Poza tym jakość usług bardzo dobra, serwery działają płynnie, nic nie przymula.

Tak poza tym może zobacz sobie ionic? Osobiście nie korzystałem, ale wiele osób sobie chwali ich usługi.

Też nie korzystałem z usług http://www.serverini...erwery-www.html W każdym razie jest to marka, która należy do szara.net, więc może warto się zainteresować.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×