Skocz do zawartości
Invisible

[Szukam] Dobrego hostingu pod forum

Polecane posty

Witam.

 

Szukam darmowego hostingu, idealnego pod forum dyskusyjne, o minimalnych parametrach :

 

min. 200 GB transferu / m-c. / nieograniczony

 

Baza MySQL nieograniczona

 

Przestrzeń dyskowa - obojętna

 

Moduły - obojętne

 

Chodzi mi dokładniej o hosting, który jest zapewniony że nie padnie po 2 tygodniach, dobre opinie, w/w minimalne wymagania.

 

Chciałbym rozruszać forum, zdobyć użytkowników i manipulować dużą liczbą postów na forum , dlatego takie wymagania odnośnie bazy i trafficu, a później przenieść forum z bazą na płatną ofertę home.pl

 

Dziękuje za odpowiedź, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Za darmo takie parametry? Powodzenia... Ja udostępniam czasem konta pod różne serwisy, ale czegoś takiego nie dostaniesz.

2. Przenosiny do Home będą gwoździem do trumny dla "rozkręconego" forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Przynajmniej był szczery w opisie do czego potrzebuje i gdzie ma ten oferowany host za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się nad ofertą cba.pl na której jest :

 

- Nieograniczony transfer

- Nieograniczona pojemność bazy MySQL

 

Opinie ma dobre, w większości przypadków, serwis istnieje już od 2005 roku i działa do dziś.

 

2. Przenosiny do Home będą gwoździem do trumny dla "rozkręconego" forum.

Dlaczego tak sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w home.pl jest inny świat. Limity trochę wyśrubowane, przegniesz przydział i dostajesz żółtą kartke.

 

Niedawno znajomemu zablokowali konto na home, bo niby index.php się zapętlał. Chociaż od kilku miesiecy nie był ruszany. Oglądalność ciągle ta sama. Wyłączyliśmy pobieranie jednej treści z zewnętrzenego serwera i stwierdzili, że już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, dlaczego Wy tak narzekacie na te firmy ^^

Wiele ludzi hostuje swoje fora / blogi / strony / portfolia itd. na home.pl, niektórzy na nazwa.pl a niektórzy na mniej popularnych hostingach np. hmm, G.l.o.w.a.N.e.t

Ale większość popularnych for dyskusyjnych widziałem na hotingu Home.pl, np. Peb.pl, można to nazwać warezami, chociaż nie do końca, a home.pl nadal hostuje forum Arabeth'a :P

 

Ale nie odbiegając od tematu, u jakiego usługodawcy można zakupić domenę .pl lub .eu za najtańszą cenę, chodzi mi dokładnie o tanie przedłużenia ?

 

Btw. To forum jest bardziej aktywniejsze niż support SMF :P

Edytowano przez Invisible (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim: firmy, w których klient rozpoznawalny jest wyłącznie po numerze identyfikacyjnym ZAWSZE traktują tego klienta jak psią kupę na skraju chodnika. Z zasady każda masówka wygląda tak samo:

1. Klient ma z czymś kłopot -> zgłasza do BOK -> BOK jak ma chęć, to przekazuje do "technicznych" -> "techniczni" jak nie mają akurat przerwy na kawę, to zastanawiają się, czy warto tracić czas na takie pierdoły -> problem wisi w powietrzu... Czas reakcji: od godzin do miesięcy (widziałem takie przypadki).

2. Klient naruszył (choćby w najmniejszym stopniu) zasady ustalone przez usługodawcę (najczęściej są to zasady z kosmosu, ustalane po to, żeby się klientela za bardzo nie rozbrykała, instalując np. na "nielimitowanych" kontach jakieś bardziej popularne strony) -> blokada konta. Czas reakcji: MINUTY.

 

Dla jednej firmy ważne jest indywidualne podejście do klienta, dla innej wyłącznie cyferki w zestawieniu rocznym. To, że ktoś przeznacza olbrzymią część przychodu na kampanie reklamowe jeszcze nie oznacza, że ma dobry produkt. M$ przy Win 3.x miał podział środków z kosmosu: 20% na devel, 80% na reklamę. Niektórzy z nas jeszcze pamiętają, czym to się skończyło - developerską tragedią (ale marketingowym sukcesem)...

 

 

 

 

Tanie domeny masz w OVH.pl

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×