Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
europrezes

[szukam] najtańsza oferta z NIEZAWODNYCH ofert

Polecane posty

Witam

 

Dopiero zaczynam i konto resellera przyda mi się pewnie do odsprzedaży hostingu dla znajomych itp. - więc nic specjalnie wielkiego pojemnościowo. Bardziej myślę też o własnym wykorzytsaniu. Czy znacie sprawdzone przez siebie oferty?

Dla mnie najważniejsze kryteria, to:

- płatność w PLN/EUR - nie bardzo orientuję się w przelewach i zakupach w Stanach

- niezawodność dostępu - korzystając niegdyś ze zwykłego hostingu skip.pl wiem, jakim problemem są opóźnienia w ładowaniu stron korzystających z baz danych oraz częste "zanikania" stron w sieci

- niska cena - to główne krterium, ale dotyczy poważnych ofert (nic na siłę, serwer musi być dostępny - nie mogę pozwalać na to, by strona pół dnia była nieosiągalna).

- usługa po polsku będzie dodatowym atutem - choć znam angielski, nie mam ochoty na ciągłe upewnianie się w słowniku, czy dobrze coś rozumiem

 

Konto resellera nie musi mieć wielkich pojemności, ważne, by transfer nie ograniczał mnie, czyli odpowiedni stosunek pojemności do transferu - nie akceptuję żadnych "dopłat specjalnych" itp.

 

Będę wdzięczny każdemu za uczciwą poradę. OSTRZEGAM że szybko wychwycę naciąganie, polegające na zachwalaniu własnych usług, proszę nawet nie ryzykować :wink:

 

--EDIT--

Jeszcze jedno ważne: nie ma mowy o wolnym łączu (długie ładowanie stron), dotyczy również stron współpracujących z bazami danych

 

UWAGA Oferty własnych firm proszę wysyłać na PW.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×