Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Slawo320

Serwer dedykowany

Polecane posty

Witajcie.

Poszukuję serwerowni, która udostępnia serwery dedykowane w podobnej cenie i ofercie sprzętowej jak server4you.com i do tego oferują system FreeBSD.

Szczerze, to nie jestem pewny czy s4y oferuje FreeBSD, ale nie widziałem takiej opcji w panelu do reinstalacji i ogólnie pierwszej instalacji systemu na serwerze.

 

Za każdą odpowiedź, będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Poszukuję serwerowni, która udostępnia serwery dedykowane w podobnej cenie i ofercie sprzętowej jak server4you.com i do tego oferują system FreeBSD.

Szczerze, to nie jestem pewny czy s4y oferuje FreeBSD, ale nie widziałem takiej opcji w panelu do reinstalacji i ogólnie pierwszej instalacji systemu na serwerze.

 

Pozdrawiam.

 

ale jaka dokladnie konfiguracja Cie interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Interesuje Mnie dokladnie opcja EcoServer BIG z oferty s4y.com.

Najlepiej jak by byla bardzo przyblizona cena , poniewaz budzetu nie posiadam zbyt duzego, powiedzmy 300 zl.

Jezeli macie jakies oferty, prosze proponowac. Serwer bedzie uzywany pod hostowanie gry mmo, a w pozniejszym czasie, jak bede zadowolony z serw. dedykowanego to bedziemy rozwijac wspolprace, poniewaz chce zalozyc serwerownie gier mmo. Chetnych do pomocy, rowniez prosze o kontakt.

Gry ktore wchodza w gre to:

Metin, Tibia, WoW, MineCraft, Diablo, Lineage i wiele wiele innych..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.server4you.com/root-server/ <- Serwer BIG, o takich parametrach Mi mniej więcej zależy.

A co do plików, nie będę się udzielał, bo wiadomo, nie są udostępniane przez właścicieli , jedynie MineCraft.

Proszę, nie rozpisujmy się nt. legalności plików, bo każdy wie, jak jest.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×