Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Zamierzam wykupić w e-hermer.pl hosting.

Czy ktoś z Was może posiada tam konto?

Jeśli tak prosiłbym o opinie.

 

Przeglądnąłem już sporo hostingów i nie mogę znaleźć nic w korzystnej cenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę tą firmę.

Na pierwszy rzut oka zbyt niskie ceny i trochę nieładnie wygląda :

 

"E-mail: "jacek.chudynski@wp.pl"

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od strony formalno-prawnej wszystko wydaje się być w pożądku, REGON się zgadza.

 

Wydaje mi się, że to jakiś webmajster wykupił dedyka na potrzeby swoje i swoich klientów, i rozszerzył działalność na hosting. Ceny niskie pewnie dlatego, że to jednoosobowa DG. Sam bym tam się bał przejść bo coś raz się sypnie na serwerze i będzie problem, sie okaże, że nawet backupy nie były robione.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

z tej strony właściciel firmy Hermer Jacek Chudyński.

Jak słusznie zauważył kolega firma dopiero wchodzi na rynek i mamy niskie ceny hostingu. Jednakże należy tu podkreśli, że dbamy głownie o interes klientów.

Staramy się by każdy był zadowolony ze współpracy z nami. Opinie klientów można zobaczyć na naszej stronie www.e-hermer.pl lub możemy podać kontakt do naszych użytkowników jeśli na to zezwolą. Nikt od nich lepiej nie oceni naszej firmy :). Dostępny jest również okres testowy przez 14 dni.

 

Odnośnie serwera to jest on stabilny i szybki. Oczywiście robimy kopie zapasowe.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub wątpliwości to proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam :)

Edytowano przez www.e-Hermer.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od strony formalno-prawnej wszystko wydaje się być w pożądku, REGON się zgadza.

 

Wydaje mi się, że to jakiś webmajster wykupił dedyka na potrzeby swoje i swoich klientów, i rozszerzył działalność na hosting. Ceny niskie pewnie dlatego, że to jednoosobowa DG. Sam bym tam się bał przejść bo coś raz się sypnie na serwerze i będzie problem, sie okaże, że nawet backupy nie były robione.

 

Jednoosobowa działalność nie musi od razu oznaczać, że usługi będą niskiej jakości. Możliwe jest np. że to konto resellerskie albo hosting dedykowany, w takich przypadkach administracja serwerem jest zapewniona z zewnątrz, możliwe też, że zatrudniony jest admin (albo i kilku), który dba o serwer na bieżąco. Znam jednoosobowe firmy, które całkiem dobrze radzą sobie na rynku, np. firma, która nie uzyskała akceptacji WHT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od strony formalno-prawnej wszystko wydaje się być w pożądku, REGON się zgadza.

 

Wydaje mi się, że to jakiś webmajster wykupił dedyka na potrzeby swoje i swoich klientów, i rozszerzył działalność na hosting. Ceny niskie pewnie dlatego, że to jednoosobowa DG. Sam bym tam się bał przejść bo coś raz się sypnie na serwerze i będzie problem, sie okaże, że nawet backupy nie były robione.

 

 

 

W porządku ...

 

A tak wracając do tematu:

 

Praktycznie każda firma zaczynała od jednoosobowej działalności, no chyba że jest to jakaś spółka z zoo z jakimś kapitałem od kilku osób, którzy zakładają zarząd. Nie ma w tym nic złego, nie ma w tym nic porażającego. Tak jak początkujący sprzedawca na rynku marzy o własnym sklepie gdzieś w centrum miasta, tak samo właściciel firmy hostingowej marzy aby w końcy zatrudnić administratora, sekretarkę itp. No bo przecież jak ktoś się zapyta na forum ile adminów ma firma, to wstyd że tylko jeden ;)

 

Nie miałoby nawet sensu zwiększanie kosztów firmy poprzez zatrudnienie pracowników, a jako nowa firma jedynym "strzałem w dziesiątkę" będzie obniżenie cen do minimum. Potencjalny klient weryfikując oferty będzie zawsze szukał gdzie ma najtaniej, i gdzie ma najlepiej (czytaj gdzie dostaje najwięcej). Backup jest ustawiany w panelu administracyjnym, więc każda firma ma jakieś kopie, nie zwalnia to jednak potencjalnego klienta od wykonania własnej kopii w myśl zasady: Polegaj najpierw na sobie, potem na innych. Wszędzie pracują ludzie, i czy jest to grupa studentów, czy tez początkujący webmaster z czasem nabiera sie doświadczenia a pomylić sie może każdy.

Co by to było jakby wszyscy kupowali tylko w Tesco, bo tam przecież zatrudiają setkl ludzi. Wysunąłbym nawet małe twierdzenie, że mała firma dba lepiej o klienta, im firma ma więcej klientów, tym obsługa indywidualna spada (poprostu klienta staje się cyferką i nie może już wywierać większego wpływu na działanie firmy np poprzez "nakaz" o obniżenie ceny). Niektórym to się może podobać, innym nie i takim właśnie osobom polecam jednoosobowe firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, naskoczyliście na mnie jakbym e-Hermer zjecha za to, że sztabu ludzi nie zatrudnia :)

Firmę znam z Allegro, a sami wiecznie twierdzicie, że na Allegro to najlepszych usług raczej się nie uświadczy.

Ja rozumiem, że 'od czegoś trzeba zacząć'.

Mnie chodzi głównie o to, że jak całością (najprawdopodobniej - mój wniosek) zajmuje się jedna osoba (+ ew. admin), to dość wydłuża się reakcja na awarie (propo awarii - backupy są na osobnej maszynie na wypadek awarii dysków?). Taki właściciel firmy też człowiek, też na wakacje by chętnie pojechał i w tym czasie z supportem może być problem.

Są ludzie którym wystarczy taki hosting (no.... powiedzmy, że np. mi :) ), a są tacy, którzy mają swoje sklepy, strony, generalnie hosting wykorzystują do zarabiania. Tacy lubią pogadać z sekretarką na temat admina ;)

 

Właściciel pojawił się na forum, ma okazję rozwiać wątpliwości i rzec "Nie obawiaj się niedowiarku, czuwam":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alwego - tacy, którzy potrzebują czegoś z wyższej półki wiedzą, że trzeba za niego zapłacić znacznie więcej i nie będą zainteresowani ofertami tak małych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to nowa firma, to niska cena jest sposobem marketingu i wejścia na rynek. Ja mam konto reseller w firmie e-hermer i nie mam z nim zadnego problemu, żadnych przestojów, nic w tym stylu. A co do tej niskiej ceny to jak ktoś chce płacić więcej to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Minęło ok. pół roku odkąd zdecydowałem się na usługi hostingowe w firmie HERMER.

Sprawdziłem sporo hostingów i szczerze mówiąc na początku nie byłem w 100% pewien wyboru tej firmy.

Część osób wypowiadała się, że to nowa firma, itp., lecz po tych sześciu miesiącach mogę napisać,

że firma jest bardzo dobra. Jacek Chudyński - właściciel, jest bardzo fajnym człowiekiem. Parę razy już pisałem w sprawie drobnej pomocy i nigdy nie usłyszałem odmowy!

Co do serwera - brak awaryjności co na przełomie 6-ciu miesięcy w innych hostingach bywało różnie, były czasem 2-3 dniowe przerwy. Tutaj wszystko śmiga świetnie. Dobra serwerownia!

 

Mam tylko nadzieję, że cennik się nie zmieni, bo usługi są bardzo dobre i cena konkurencyjna, więc na prawdę polecam tym, którzy poszukują nadal dobrego hostingu.

 

Osobiście to czekam na ofertę VPS`ów i jeśli taka się pojawi również w korzystnych cenach jak hosting to nie omieszkam na sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że e-hermer nawet swojej strony nie hostuje :) Zupełnie inny adres IP hostingu i ich strony www :)

Strona jest na hexcom.net a hosting w ovh.

 

Trochę dziwne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak im się serwer posypie, to przynajmniej ich własna strona będzie działać, żeby klienci mieli z nimi kontakt. Zawsze to jakieś rozwiązanie. Dla jednych "nie pro", dla innych praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy to przykład problemów właściciela marki z ortografią. W czasach, kiedy po słownik nie trzeba nawet sięgać na półkę, wystarczy kilka kliknięć (so.pwn.pl), a większość programów (w tym wszystkie popularne przeglądarki) ma wbudowane funkcje sprawdzania pisowni jest to rzeczywiście godne napiętnowania, ale niestety żyjemy we wczesnym stadium idiokracji (kto widział film wie o czym mowa). Skoro nawet dwupałacowy prezydent Najjaśniejszej w księdze kondolencyjnej pisze "w bulu i nadzieji" nie dziwi, że wielu obywateli nie szanuje ojczystego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z resellera tej firmy (testowego) 0 Problemów szybka obsługa.

 

W tej chwili nie korzystam choć chyba mam tam konto po napisaniu o przypomnienie hasła coś odzewu nie ma ;]

 

Ale ogólnie Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×