Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Macsch

Pudzian vs. Thompson - KSW16

Polecane posty

Koniec świata...

 

Obejrzyjcie walke thompsona z kimbo slice, to chory psychicznie człowiek. Z oderwanym uchem chciał walczyć, jeszcze do sędziego wyrywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na James Thompson, jako że:

to chory psychicznie człowiek. Z oderwanym uchem chciał walczyć, jeszcze do sędziego wyrywał...

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za bilet dałem 150zł, były jeszcze po 130 i 180 + VIPowskie po ileśtam stów, o ile dobrze pamiętam.

Z kumplem idę, kobieta się bała : )

Miejsca na środku mniej więcej, tak poziomo, jak i pionowo. Półtora miesiąca temu kupiłem - już praktycznie pojedyncze miejsca zostały wtedy.

 

Chyba pierwszy raz będę z całego serca (heh ; ) kibicował Pudzianowi... no i Mamedowi.

 

Powiem Wam wolę pooglądać jak się chłopy po ryjach tłuką niż jak 11 palantów z 11 piłkarzami próbuje nawiązać "walkę" na boisku (nawiązanie do Polska - Francja). Tu 3h miazgi, tam będzie 90 minut żenady : )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Damian : nie sprzedałes mi dekodera więc nie mam satelity :P. Widze że na zwykłym polsacie to będzie więc sobie obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak. Polsat, tvn, tv 4, jedynka,dwójka, info, puls.

 

Odnnośnie walki to mam nadzieje że mamed da rade :)

Pudziana wystarczy jak wytrzyma kilka minut i będzie to co zwykle - opadnie z sił i przegra.

 

A tak w temacie: ostatnio któryś piłkarz (Świerczewski?) gadał ze chce się bić z najmanem, tylko czeka aż ten go wyzwie na pojedynek. Ktoś wie czy cos z tego będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świerszcz sobie zażartował. Choć gdyby doszło do takiej walki, to pewnie Najman znów by się wstydu najadł. W końcu mało kto tak jak wieloletni zawodowy piłkarz wie jak dobrego kopa sprzedać ;)

 

Wracając do KSW16: Pudzian mało mnie interesuje, za to chętnie obejrzałbym walkę Mameda Chalidowa, prawdziwego zawodnika, a nie celebryty. Niestety koliduje mi to z innymi ważnymi planami, więc jedyne, co pozostaje to powtórki na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudzian i Pudzian... A Mamed, a inni zawodnicy?

 

EDIT : A nawiązując do tematyki naszego forum, konfrontacja.com mogłaby zaopatrzyć się w nowy, lepszy serwer. Coś ostatnim czasem nie wyrabia... :D

Edytowano przez Shk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie szykuja sie do zakupud domeny ksw.com ;)

Pewnie na serwer przyjdzie pora :D

Chyba ze domena za droga bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zwrócił uwagę jak Thompson po walce dorwał się do mikrofonu i zjechał wszystkich ?

Oczywiście polsat dał reklamę , lubię Pudziana ale walki nie wygrał w moim przekonaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Mameda. Warto było czekać na jego walkę.

Pudzianowi się udało... druga runda zadecydowała, bo moim zdaniem w pierwszej nie robił nic.

 

Ktoś zrozumiał słowa Thomsona? Mówił niewyraźnie. Obrażał KSW, ale o co mu dokładnie chodziło?

Polsat szybko przerwał i dał reklamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudzian pod koniec walki nieźle go lał. Szkoda że Polsat reklamę dał tak szybko, bo chciałem posłuchać co Thompson tam gadał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się mocno nie wsłuchiwałem, ale z tego co wyłapałem przed reklamami Thompson nazwał ten werdykt żartem i obrażał federację KSW. Mogę zrozumieć frustrację po przegranej, mógł się czuć zwycięzcą i tak dalej, ale jego zachowanie nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, wyrywanie mikrofonu komentatorowi i obrażanie wszystkich wokół to szczeniactwo.

Ale pozostałe walki świetne, każda jedna warta własnej gali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v w 90 procentach masz rację... ale fakt taki, że to KSW to JEST lipa i pic na wodę fotomontaż...

tak naprawdę to powinniśmy mieć jeszcze 2-3 polskich Mamedów, miazgatorów, a nie, że Błachowicz ledwo, Pudzian ledwo...

Szkoda Jewtuszki, myślałem, że wygra, bo widziałem jego walkę gdzieś na YT z jakimś bambusem w USA i był dobry...

 

Fuks, bo chciałem postawić na Mameda i Jewtuszkę ze stówkę : )

 

Ogólnie fajnie, ale szkoda tego wybryku Thompsona... choć go rozumiem, ale też to takie ryzyko jest - jedziesz na wschód (jakby do Rosji jechał), akceptujesz warunki "tamtejsze" (czyli dla nas "tutejsze"), to musisz być gotowy na to, że różnie może być.

W drugiej rundzie (pod koniec) było ciekawie. Ja bym dał dogrywkę, ciekawe co by było (raczej Thompson by wygrał)..

ciekawe, czy Pudzian jeszcze będzie walczył, gdzieś czytałem, że miał kontrakt na 5 walk i ta walka to była ta piąta właśnie...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Podsumowując dwóch anglików za przeproszeniem zostało wydymanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudzian pod koniec walki nieźle go lał. Szkoda że Polsat reklamę dał tak szybko, bo chciałem posłuchać co Thompson tam gadał biggrin.png

 

Thompson powiedział : "To jest pierdolony żart, dajcie Mariuszowi wielkie oklaski, to jakiś k*wa żart, p*ole KSW, powinno być sprawiedliwie, jeśli obejrzysz powtórkę z ręką na sersu, i nazywasz to sprawiedliwością, to jesteście popierdoleni, KSW schodzi na ***ane psy"

 

No a potem mu zabrali mikrofon biggrin.png

 

A tu powtórka gadania : http://www.youtube.com/watch?v=DZStEXLG-nM

Edytowano przez NetMat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Very professional behaviour ;)

Prawdziwy zawodowiec nawet jeśli uznaje, że przegrał niesprawiedliwie, to w taki sposób się nie zachowuje. Myślę, że w ten sposób Thompson zamknął sobie drzwi nie tylko do kolejnych walk w KSW ale i w wielu innych federacjach. Żadna stacja telewizyjna sponsorująca gale nie zaryzykuje wpuszczenia na ring takiego świra, który tylko wiochy narobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Przecież jak by tego nie punktować to pierwsza runda 10-9 dla Jamesa, druga max 10-10, więc gdzie tu wygrana ?

ps. ptaszki ćwierkają, że Anglik może zawalczyć w Polsce, choć z sportowego punktu widzenia nie jest to szczególnie potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wygraną czy przegraną, chodzi o styl, w jakim się porażkę (słuszną czy nie) przyjmuje. Thompson pokazał, jak nie należy tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×