Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WojciechMX

Skrypt zarządzania klientami - darmowy lub płatny.

Polecane posty

Witajcie,

czytam to forum już od jakiegoś czasu ale nie mogę znaleźć interesującego mnie skryptu.

Potrzebuję prosty skrypt który będzie sprawdzał do kiedy dany klient ma opłaconą usługę i odpowiednio (np miesiąc przed upływem terminu) wyśle do klienta przypomnienie wraz z informacją o konieczności dalszego opłacenia usługi.

Nie chodzi tylko o usługi hostingowe ale też o prowadzenie serwisów itp.

Dodatkowo chciałbym aby skrypt tworzył jakieś zestawienie usług z podziałem na aktywne i wygasłe oczywiście dostępny tylko po stronie administracyjnej.

Najlepiej po polsku lub z możliwością spolszczenia samemu poprzez pliki językowe .po .mo lub w innych edytowalnych plikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHMCS .. i tanio, i po pl, i możesz sobie stworzyć dowolną usługę określając jej czas ważności : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś inny bo WHMCS znam od dawna od strony klienta w wielu firmach polskich i zagranicznym - przyznam szczerze że niezbyt mi się on podoba.

 

EDYCJA: dodatkowo myślę nad rejestracją domen a podobno z domenami PL jakieś problemy są

Edytowano przez WojciechMX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś inny bo WHMCS znam od dawna od strony klienta w wielu firmach polskich i zagranicznym - przyznam szczerze że niezbyt mi się on podoba.

 

EDYCJA: dodatkowo myślę nad rejestracją domen a podobno z domenami PL jakieś problemy są

 

A wiesz dlaczego tak jest? Bo ludziom żal pieniędzy na zlecenie przebudowania wyglądu tego skryptu, albo robią to na tzw odwal.. niby wygląd podobny ale wciąż jakby to samo. Skoro robisz strony zrobiłbyś sobie całkiem inny wygląd :)

 

Jest jeszcze coś takiego jak http://www.blesta.com/ i http://www.clientexec.com/

 

Darmówki pomijam bo nie miałobyć do zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten HostBill na prawde ciekawie wygląda i jest chyba po polsku tylko o co chodzi z tym "Owned UnBranded" na stronie zamówienia http://hostbillapp.com/order/

Nie rozumiem tego słowa "UnBranded"

 

thehostingtool też wydaje się nie głupi - posiada ktoś do niego spolszczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie rozumiem tego słowa "UnBranded"

"nieometkowany" ;) znaczy się bez wpisów (linków, logosów, ogólnie brandu) wskazującego na autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może jakiś prosty skrypt PHP+MySQL+CRON?

 

W sumie jak byś poguglował to SAM byś napisał takie coś dla siebie...

 

Dodanie klienta 10 linijek, usuwanie i edycja to kolejne 15, powiadomienia 15 linijek...

 

Zmieścisz się w jakiś 4-5 plikach PHP, 40-70 linijek kodu (oczywiście mało bezpieczny ale jak na własny użytek dobre rozwiązanie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×