Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LucasOlewniczak

Poszukiwani kreatywni i pracowici

Polecane posty

Cześć! ;)  

 

Pojawiła się u mnie opcja na odpalenie ciekawego serwisu o grach wszelkiego typu. Portal będzie łączył w sobie styl stron: gry-online.pl i tvgry.pl. Stawiam go na Joomli, z płatnym szablonem od JoomVision.com (ZooTemplate.com) - JV Pedon. Planuję podrzucić w międzyczasie forum na IPB. Przechodząc do sedna sprawy, ogarnięcie tego portalu nie będzie łatwe, więc postanowiłem zmontować dobrą i pracowitą ekipę - co też nie będzie łatwe. Jeśli masz wystarczająco dużo wolnego czasu (2h dziennie?) przyłącz się do mnie i postaraj się stworzyć dość innowacyjny portal, z profesjonalną oprawą i konkretnymi materiałami. Jeśli chodzi o wynagrodzenie Twojego wkładu włożonego w serwis, nie mogę Ci nic zapewnić na 100%. Zysk ze strony stanowić będą głównie Google Adsense i drobne dotacje od stałych użytkowników, którzy będą do tego zachęcani poprzez konta premium, czy inny dodatek. W miarę rozwoju portalu, mam nadzieję, że będę w stanie zapewnić chociaź małe wynagrodzenia dla wszystkich osób, należących do ekipy i którzy przyczynili się w jakiś sposób do jego rozwoju. To zależy od nas, czy będą to co tygodniowe czy co miesięczne "pensje" i zależy od nas, w jakiej będą wysokości. Nie mam słomianego zapału i do tego co tworzę, przykładam dużą wagę i potrafię inwestować w swoje projekty. Kogo szukam? Wartościowych osób, które pomogą mi w rozwoju portalu. Jeśli jesteś dobrym pisarzem, lubisz pisać recenzje, opisy czy poradniki - zapraszam. Jeśli znasz się na Joomli, PHP, Java, HTML - zapraszam. Jeśli potrafisz dobrze komunikować się z ludźmi, nie hańbisz kulturą osobistą i ortografią - witaj.

 

Myślę, że warto spróbować. Ale pytanie jest stawiane przed Tobą i brzmi: Czy TY chcesz spróbować?

 

Kontakt:

Łukasz Olewniczak - lucas.olewniczak@gmail.com

Gadu-Gadu: 541131

Skype: yasil0071

 

Pozdrawiam, zapraszając Cię do kontaktu, Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciekawą propozycję. Podeślij mi w temacie lub na prywatnej, jakie są koszta utrzymania domen i gdzie są zarejestrowane i ile chcesz za ich odstąpienie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×