Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian Mazurek

MoreDigital.com - przestroga

Polecane posty

Kilka dni temu otrzymałem maila od firmy MoreDigital.com .

Chciałbym ostrzec wszystkich przed tą firmą (firmą spamerską). Maile pisane są bardzo ciekawie, pierwszy raz prawie dałem się nabrać na taki spam, szukałem w internecie (w Polsce nikt o tym nie pisał), za granicą temat jest już bardziej popularny.

 

Firma proponuje nam kupienie reklamy na swojej stronie (ja akurat prowadzę portal regionalny, e-mail przyszedł na adres redakcyjny). Choć stronę odwiedza 5 tyś osób miesięcznie, zaproponowano mi system polegający na reklamach tekstowych.

 

Witam

Jestem pracownikiem firmy konsultingowej More Digital, która ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Świadczymy usługi w zakresie social media marketing (marketing w mediach społecznościowych).

 

Szukamy partnerów reklamowych dla naszych klinetów. Jesteśmy zainteresowani zamieszczeniem reklamy na Pana/Pani stronie internetowej. Oferujemy płatność za rok z góry (szczegóły dotyczące naszych stawek podamy w dalszej korespondencj). Jeśli dojdziemy do porozumienia, przelew zostanie dokonany w przeciągu 48 godzin od momentu zamieszczenia reklamy na stronie.

 

Proszę o potwierdzenie, czy jest Pan/Pani zainteresowany umieszczeniem małej reklamy tekstowej na swojej stronie Okszow.pl.

 

Z poważaniem

Charles Davey

 

 

Po mojej odpowiedzi :

 

Witam

Bardzo dziękuję za odpowiedź na mój email! Reprezentujemy następujące dziedziny, które mogą Pana-Panią zainteresować:

 

- gry online – za tego typu reklamę oferujemy 120 USD rocznie

- finanse, telekomunikacja, turystyka oraz zdrowie – 100 USD rocznie

 

Reklama, którą zamieścimy na Pana/Pani stronie będzie w formie tekstu, a nie bannera i będzie widoczna tylko na jednej stronie witryny internetowej. Należną sumę uregulujemy przy użyciu bezpiecznej platformy płatniczej PayPal, albo Moneybookers, w przeciągu 48 godzin od momentu uruchomienia reklamy.

 

Proponuję zapoznać się z naszym regulaminem: www.moredigital.com/terms.pdf.

 

Proszę poinformować nas, która z wyżej wymienionych dziedzin najbardziej Panu/Pani odpowiada. Dobierzemy odpowiedniego klineta i przygotujemy reklamę!

 

Z poważaniem

Charles

 

 

Zdziwiła mnie suma, którą proponują za cały rok z góry. Jeżeli macie doświadczenia z tym krzakiem piszcie, ja się nie udałem wpuścić w maliny jednak odsyłam do tego artykułu : http://www.piotrkrzyzek.com/moredigital-com-scam-or-not-subject-enquiry-regarding-email/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×